Co zrobić z przestarzałą, niekochaną i nienoszoną biżuterią!

Co zrobić z przestarzałą, niekochaną i nienoszoną biżuterią!

Wiele ludzie są obejmujący pomysł pairing puszek i upraszczać nasz życie. Podczas gdy nasz odzieżowi szafy są zazwyczaj przy wierzchołkiem "czyścić out i declutter" lista, ty musisz dodawać twój biżuterię ten lista także! Twój cel musi być biżuterią garderobą projekty ty kochasz najwyższa jakość ty możesz pozwolić. Tutaj jest dodana premia! Twoje odrzuty mogą zarobić dla ciebie pieniądze! Twoje oczyszczone przedmioty z metali szlachetnych, diamentów, kamieni szlachetnych lub luksusowych zegarków mogą umieścić gotówkę w kieszeni lub pomóc w zakupie tego specjalnego klejnotu, o którym marzyłeś!

Zbierz całą swoją biżuterię w jednym miejscu, gdzie możesz rozłożyć wszystkie przedmioty.

Być może masz kolczyki bez koleżanek. Czy zmienił się Twój osobisty styl? Być może ten delikatny pierścionek w kształcie serca był Twoim ulubionym w młodości, ale co, jeśli Twój obecny styl jest bardziej wyrafinowany? Czy masz pierścionki, które już nie pasują? Brakuje w nich klejnotów? Czy masz bransoletki, które nie przesuwają się już łatwo po Twoich kostkach?

Czy masz małe kolczyki, które nie pasują do Twojej obecnej fryzury? Czy masz przedmioty z brakującymi kamieniami szlachetnymi lub złamanymi sztyftami? Czy przestałaś nosić swoje stare kolczyki z perłami, ponieważ kupiłaś parę o bardziej nowoczesnym wzornictwie, które uwielbiasz i nosisz cały czas? Czy masz wiele kolczyków z obręczami, które wyglądają tak samo? Czy Twoja pierwsza para maleńkich diamentowych kolczyków została zastąpiona parą kolczyków z większymi diamentami? Czy posiadasz złote kolczyki, które są mocno porysowane lub uszkodzone? Czy masz przedmioty, które zostały Ci podarowane, a które naprawdę nie odpowiadają Twojemu gustowi? Czy masz przedmioty, które trzymasz ze względów sentymentalnych jeszcze długo po tym, jak te sentymenty przeminęły?

W przypadku każdego przedmiotu zadaj sobie następujące pytanie: "Czy gdybym jutro poszedł na zakupy, kupiłbym to ponownie?".

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "nie", musisz wyedytować go ze swojej szafy z biżuterią. Jeśli masz rzeczy, które kochasz, ale które wymagają naprawy, posortuj je razem na kupkę. Jeśli masz elementy, które chcesz zachować ze względów sentymentalnych, ale nie podoba Ci się ich styl, odłóż je na osobną kupkę. Na koniec posegreguj biżuterię, którą rzadko lub nigdy nie nosisz, i odłóż ją na osobną kupkę.

Teraz, kiedy już wiesz, co kochasz, a czego nie, co robić?

Naprawiaj, zmieniaj styl, wymieniaj!

W Turley Jewelers to łatwe! Możemy naprawić kawałki, które kochasz, zmienić styl przestarzałych kawałków, które chcesz zachować, i zapłacić Ci najwyższy dolar za drobną biżuterię, metale szlachetne, kamienie szlachetne, diamenty i luksusowe zegarki, których już nie chcesz!

Oferujemy kompleksowe usługi naprawy biżuterii i luksusowych zegarków na miejscu. Nasi utalentowani projektanci mogą przekształcić swoją przestarzałą biżuterię w unikalny projekt, który pokochasz! Możemy szybko złożyć ofertę na przedmioty, które chcesz sprzedać. Jeśli się zgodzisz, otrzymasz zapłatę natychmiast. Nie czekaj! A jeśli szukasz specjalnego kawałka, aby dodać do swojej kolekcji, pokochasz nasz wyjątkowy wybór pięknej biżuterii, jak również nasze opcje finansowania bez odsetek.

Skontaktuj się z nami już dziś! Pozwól nam pomóc Ci w stworzeniu idealnej biżuterii i dodaj trochę gotówki do swojego portfela.