Dlaczego warto wybrać certyfikowany diament?

Jako inteligentnych konsumentów, mężczyźni i kobiety szukają mniej kosztowny sposób na zakup bardzo drogie luźne diamenty będzie wyglądać do lombardów, wymiany biżuterii i lokalnych sprzedawców biżuterii. Chociaż oferowane, co wydawało się być piękne diamenty w wielkich cenach, wiele razy konsument musiałby zaufać, że właściciel sklepu był dostarczanie ich z koloru, jasności i ogólnej jakości diamentu, że twierdził. Now, certyfikowane diamenty są dostępne online w doskonałych cenach i tych konsumentów są w stanie dokonać bardziej pewnych decyzji zakupowych wiedząc, że jakość diamentu jest certyfikowany.

Dlaczego warto wybrać certyfikowany diament?

Z diamentów, które nie są certyfikowane, konsumenci muszą ufać opinii sprzedawcy co do jakości diamentu. Certyfikowany diament został sprawdzony i oceniony przez wyszkolonego eksperta gemmologa. Ocena diamentów jest przeprowadzana przy użyciu międzynarodowo przyjętych standardów; kolor jest generalnie oceniany od D-Z, czystość od Flawless - Included, a polskość i symetria od Ideal/Excellent - Poor. Ocena jest drukowana na certyfikacie diamentu, który jest dołączany do diamentu przy jego sprzedaży.

diament

Aby zapewnić bezstronną inspekcję, upewnij się, że laboratorium, które oceniło Twój diament jest niezależnym rzeczoznawcą, który nie jest powiązany ze sprzedawcą, od którego dokonujesz zakupu. (W przeciwnym razie, to tak jakby poprosić dealera Toyoty o sprawdzenie i ocenę jakości ich własnych samochodów)!

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować ponad 60.000 certyfikowanych diamentów we wszystkich kształtach i rozmiarach, z których możesz wybierać. Chociaż mamy kilka wyszkolonych gemmologów na personel, każdy z naszych diamentów jest certyfikowany przez jeden z wiodących światowych autorytetów w zakresie certyfikacji diamentów, w tym Gemological Institute of America (GIA), American Gem Society (AGS), Europejskie Laboratorium Gemmologiczne (EGL), Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny (IGI) i Hoge Raad Voor Diamant (HRD). Dzięki temu nasi klienci mogą spać spokojnie wiedząc, że ich diamenty są oceniane przez nieobiektywne, niezależne laboratorium, a ich certyfikat diamentowy jest uznawany i ceniony na całym świecie.