Pierścionki zaręczynowe z kamieniami szlachetnymi | Przewodnik po pierścionkach zaręczynowych z kolorami

Jeśli szukasz zaangażowania pierścień, który wyróżnia się i pasuje do Twojej jasnej osobowości, kolorowy kamień szlachetny zaangażowania pierścień jest doskonałym wyborem. Dodając nieco więcej talentu niż tradycyjny diament zaangażowania pierścień, kolorowy kamień szlachetny zaangażowania pierścień jest zabawny sposób, aby dodać swój własny styl do swojego wkrótce do przyszłego ulubionego kawałka biżuterii! Nie wspominając o tym, kolorowe pierścienie zaangażowania gemstone są jednym z najbardziej popularnych trendów zaangażowanie pierścień 2020.

Jeśli masz jakiekolwiek wahania, czy należy zdecydować się na więcej oświadczeń, jeśli chodzi o zaangażowanie pierścień, nie martw się! Mamy listę niektórych z najcudowniejszych kolorowe kamień szlachetny zaangażowania zaangażowania opcji pierścień dla przyszłych narzeczonych, i chociaż nie możemy zagwarantować, że dostaniesz najbardziej lubi na Instagram, możemy zagwarantować, że będziesz na pewno kochać te style!

Oto lista naszych pięciu najbardziej popularnych opcji kolorowy pierścionek zaręczynowy do rozważenia. Zrobiliśmy nawet głębokie wniknięcie w ich historii i scoped out które słynne celebrytów zostały zauważone rocking te kamienie szlachetne!

Rubinowe pierścienie zaręczynowe

Jaka jest historia i znaczenie rubinów? Od średniowiecza rubinowy kamień szlachetny jest znany jako kamień ikoniczny z wypełnieniem proroctw i był kamieniem podstawowym w życiu królewskim i elity. Jeśli szukasz pięknie zabarwionego pierścionka zaręczynowego o głębokim znaczeniu, powiedz tak dla rubinowego pierścionka zaręczynowego. Ten kamień szlachetny symbolizuje długotrwałą pasję i uczucie oraz jest symbolem kochającego, życiowego związku.

Co powinienem wiedzieć o rubinach? Podczas gdy symboliczny rubin jest czerwony, ten kamień może mieć odcienie, które wahają się od jasnoróżowego do ciemnoczerwonego. Te różne odcienie wynikają z poziomu mineralnego tlenku glinu w kamieniu. Idealny do pierścionka zaręczynowego, rubin zajmuje 9. miejsce w skali twardości kamienia (tuż za diamentem), więc jest to wspaniały kamień do codziennego użytku.

Jakie gwiazdy mają rubinowe pierścionki zaręczynowe? Wiele sławnych osobistości zostało poproszonych przez swoich bliskich o poślubienie ich kamieniem rubinowym. Gwiazdy takie jak Katy Perry z owalnym rubinowym pierścieniem zaręczynowym i Jessica Simpson to tylko dwa przykłady!

Nasz najlepszy wybór
Gruszkowaty Rubinowy & Diamentowy Pierścień Halo z 10K Biało-żółtego złota
Wykonany w 10 karatowym białym i żółtym złocie, ten gruszkowaty rubin naprawdę lśni i jest otoczony 38 okrągłymi diamentami w sumie .19 karatów! Wskazówka: Wspaniałe cięcia (jak kamień w kształcie gruszki) podkreślają blask rubinu!

Emerald Pierścienie angażujące

Jaka jest historia i znaczenie szmaragdów? Szmaragdy, od tysięcy lat, są kamieniem, który oznacza ogromną siłę i pożądanie. Mówi się nawet, że w bitwie wielu mężczyzn będzie walczyć z ozdobami z szmaragdowych kamieni na swoich płytkach piersiowych. Szmaragdy stanowią niezwykle popularny wybór dla pierścionka zaręczynowego, ponieważ ten kamień symbolizuje również miłość i nowe początki.

Co trzeba wiedzieć o szmaragdach... Szmaragdowe odcienie zieleni mogą różnić się w zależności od kamienia, w zależności od ilości chromu, jaki posiada każdy kamień. Te zapierające dech w piersiach zielone odcienie sprawiają, że każdy szmaragdowy kawałek biżuterii wyróżnia się, ale to gemstone pary dobrze z większości stylów, dzięki czemu szmaragdowa biżuteria jest idealna do noszenia na co dzień. A mówiąc o codziennym noszeniu, szmaragdy są trwałe i dość odporne na zarysowania, więc nie martw się o pokazanie szmaragdowego pierścionka zaręczynowego cały czas. Regularnie czyść swoje szmaragdowe kawałki, pocierając kamień szmatką z mydłem i lekko spłukując wodą, a będziesz gotowa do wyjścia!

Jakie gwiazdy mają szmaragdowe zielone pierścionki zaręczynowe? Jackie Kennedy kołysał (ogromny) szmaragdowy pierścień zaręczynowy, a Halle Berry zaangażował się z szmaragdowym pierścieniem zaręczynowym, też!

Nasz najlepszy wybór
Szmaragdowa i diamentowa opaska Cut Princess w 10K White Gold
Piękna jak na zaręczynową opaskę (lub nawet weselną!) ta obrączka w kształcie księżniczki zawiera zarówno szmaragdowe kamienie szlachetne, jak i diamenty, które tworzą oszałamiającą kombinację.

Pierścienie zaręczynowe Morganite Engagement Rings

Jaka jest historia i znaczenie morganitu? Morganite, rzadki różowy kamień, został odkryty w 1910 roku przez gemologa Tiffany & Co, i został nazwany na cześć bankiera J.P. Morgana, miłośnika klejnotów! Wyjątkowy kamień szlachetny ma wyjątkową przejrzystość, co czyni go bardzo poszukiwanym.

Czy morganit jest rzadkim kamieniem szlachetnym? Podczas gdy charakterystyczny kamień szlachetny z morganitu jest różowy, wiele kamieni ma odcienie od pomarańczowego do różowego, ze względu na mineralny beryl. Jeśli można znaleźć znacznie mocny odcień morganitu, to jakość i cena kamienia drastycznie wzrasta - co jest niezwykle rzadkie.

Jaka gwiazda ma pierścionek zaręczynowy z morganitu? Nasza ulubiona ikona stylu dziecięcego Hillary Duff ma pierścionek zaręczynowy z morganitu!

Nasz najlepszy wybór
Okrągły pierścień Morganite Bow-Design Diamond Engagement Ring z 14-karatowego złota różanego
Morganit jest romantycznym i delikatnym kamieniem, a jeszcze bardziej uderza w połączeniu z oprawą z różowego złota, jak nasz okrągły pierścionek zaręczynowy w kształcie kokardy z morganitu z 14-karatowego różowego złota. Ozdobiony obok kontrastowych diamentowych akcentów, pierścionek ten jest idealny dla każdego stylu i klasy.

Black Diamond Engagement Rings

Jaka jest historia i znaczenie czarnych diamentów? Jeśli jedno jest pewne, to jest to, że kolor czarny nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli szukasz edgier, ponadczasowy kawałek, który będzie pasował do wszystkiego w Twojej szafie, czarny diament zaangażowania pierścień jest doskonałym kolorem kamień szlachetny zaangażowania pierścień. Ten styl jest uważany za rzadki kawałek biżuterii i oznacza moc, siłę i pasję.

Skąd pochodzą czarne diamenty? Czarny kamień szlachetny dostaje swój kolor z mineralnych Carbonado - więc nie technicznie różnią się w materii kamienia niż tradycyjny diament. Czarne kamienie szlachetne są połączeniem diamentu, grafitu i węgla w celu stworzenia tego "twardego jak paznokcie" kamienia.

Jakie gwiazdy mają czarne diamentowe pierścionki zaręczynowe? Jeśli jesteś prawdziwym fanem Sex & The City, będziesz wiedzieć Big zaproponował Carrie z czarnym diamentem zaangażowania pierścień. Porozmawiajmy o modnych!

Nasz największy wybór
Black Diamond & Created White Moissanite 3-Stone Ring w 10k White Gold
Ten niezwykły, trzykamienny, ośmiokątny pierścień zaręczynowy jest doskonałym symbolem piękna i klasy. Wykonane w 10 karatów żółtego złota, ten wspaniały pierścień zaręczynowy posiada trzy ośmiokątne cięcia, prong-set świecące utworzone białe kamienie moissanite w centrum pierścienia. Enhanced z wysokim wykończeniem polskim, wziąć swój styl na nowy poziom z tym modne ośmiokątny pierścień ślubny.

Bonus! Co to jest Moissanite? Moissanite, choć wygląda jak diament, jest rzeczywiście kompozycyjnie i wizualnie różni się od tradycyjnie wydobywanych diamentów. Moissanite wykazuje inny blask niż diamenty, ponieważ jego wzór twarzy jest inny i zawiera więcej ognia, emitując ogniste tęczowe błyski, prawie jak piłka disco. Stworzony w laboratorium, moissanit jest znacznie tańszy od wydobywanego diamentu i stanowi bardziej odpowiedzialną alternatywę. Zapoznaj się z naszą kolekcją biżuterii moissanitowej, aby znaleźć idealny egzemplarz dla Ciebie!

Rose Gold Engagement Rings

Jaka jest historia i znaczenie różanego złota? Na początku XIX wieku złoto różane było uwielbiane w niektórych częściach Europy Wschodniej, ale dopiero w erze klap w latach dwudziestych XX wieku zaczęło ponownie zyskiwać na popularności. Teraz, różowe złoto jest unikalnym i wyrafinowanym stylem pierścionków zaręczynowych dla każdej panny młodej.

Z czego jest zrobione różowe złoto? Złoto różane powstaje poprzez połączenie srebra, miedzi i złota w jeden metal - dzięki czemu jest trwalsze od żółtego i białego złota. Jest to zaskakująco przystępne cenowo, a bonusowe, różane złoto uzupełnia wszystkie odcienie skóry!

Jakie gwiazdy mają pierścionki zaręczynowe z różowego złota? Prawdopodobnie wszystkie Twoje ulubione wpływy to kołyszące się różane złoto na ich pierścieniach zaręczynowych. Celebryci tacy jak Blake Lively i Lauren Conrad mają na sobie pierścionki diamentowe osadzone w olśniewającej oprawie z różowego złota. Uwielbiamy różowe złoto, ponieważ, chociaż jest to super modne w tej chwili, to nie jest prawdopodobne, aby wyjść z mody w najbliższym czasie, i jest powszechnie pochlebne, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla unikalnych jeszcze ponadczasowy pierścień zaręczynowy. Zakup wszystkie nasze style różanego złota, aby znaleźć idealny kawałek dla Ciebie!

Jeśli, jak tony innych tysiącletnich narzeczonych, są odkrywania opcji pierścień, które wykraczają poza tradycyjne diamentu, kolorowe kamienie szlachetne zaangażowanie pierścienie są niesamowite. Nie tylko są one zazwyczaj tańsze niż tradycyjne diamentu zaangażowania pierścienie, ale oferują one doskonałą okazję, aby dodać osobowość i autoekspresji do zaangażowania pierścień.
Podczas gdy ta lista ma nasze ulubione gemstone zaangażowania zaangażowania opcji pierścień, istnieją tony innych stylów zaangażowania gemstone pierścień do wyboru na naszej stronie internetowej. Najważniejsze jest to, że z tak wielu kolorowych stylów kamień szlachetny zaangażowania pierścień do wyboru, będziesz żałować, że nie biorą udziału w tym trendzie!