Top 8 popularnych stylów biżuterii w 2021 r.

W 2020 r. kwiaty były duże; płótna miały wielkie momenty, szlachetna biżuteria przejęła władzę. Z delikatnych obręczy, kwiatów i motywów muszli, te trendy sprawiły, że lato i wiosna 2021 roku stały się zabawne i przyjemne.

Kilka lat temu nie mogliśmy zobaczyć pary kółek z koniczyną, które uzupełniałyby suknię wieczorową. Ale znowu nie narzekamy. Jeśli uważasz się za pasjonata biżuterii lub chcesz nadążyć za najnowszymi trendami, aby wiedzieć, nadal odkrywać największe trendy w stylu biżuterii ulicznej od miesiąca mody i kupować do najlepszych sztuk, aby wyprzedzić na następny sezon.

Nawet jeśli trendy w biżuterii w tym artykule nie pasują do Twojego osobistego stylu, możesz czerpać z nich inspiracje i łatwo dopasować je do swojego stylu. Bez względu na to, jak definiujesz swój styl, poniżej znajduje się ujęcie, które uzupełni Twój wyjątkowy styl.

  • Grube łańcuszki

Prawdopodobnie najbardziej popularne w 2020 roku były grube łańcuchy.

Wielkie łańcuszki coraz częściej zastępują delikatną biżuterię, a jeśli ostatnie wybiegi są jakimś wskazaniem, to trend ten nabierze tempa dopiero w nadchodzących sezonach.

Łańcuchy te można uznać za współczesny klasyk. Zarówno srebrne, jak i złote iteracje pojawiły się w postaci nerwowych chokerów czy bransoletek z oświadczeniami.

Jeśli jesteś nowicjuszką w tym stylu, możesz wypróbować krótkie naszyjniki i ułożyć je w bardziej odważne style, aby wydobyć dynamiczny wygląd, który nie wydaje się zbyt cenny ani zbyt punkowy. Z tymi chwilowymi stylami, które nie wykazują żadnych oznak zaniku, kupuj je przed sezonem.

  • Kolorowa biżuteria

Zawsze myślimy o lecie, które jest odważne i pełne pięknych kolorów. Ale to, co możesz zrobić, to podkreślić swoją jesienno-zimową szafę również kolorami.

W 2021 roku trend kolorowej biżuterii stał się wszechobecny - im więcej kolorów, tym lepiej, zwłaszcza jeśli jest to biżuteria piękna. Poszukiwania projektów kolorowej biżuterii były w całym trendzie.

Obecne kolorowe kolczyki mają nowoczesny schemat, który robi wrażenie na wielu. Podoba mi się w tej modzie to, że jest zabawna i zabawna. Klasyczna biżuteria jest zazwyczaj poważna. Dodanie do niej koloru rozjaśnia nastrój.

  • Personalizacja

Trend, w który zawsze wierzyłem, to personalizacja. Od kamieni urodzinowych, biżuterii z twardym grawerunkiem do innych elementów klienta, jest coś szczególnego w biżuterii, która jest dostosowana właśnie dla Ciebie.

Ten trend był widziany przez cały rok 2021 i rozszerza się w roku 2022. Oryginalna, intymna osobista będzie zawsze trendem w nadchodzących latach. Idź i zainwestuj w jeden.

  • Dosłowne kolczyki

Widzieliśmy, jak moda przenosi się z graficznych t-shirtów, wordy akcesoria do włosów, a teraz wordy kolczyki. Najlepszym sposobem na noszenie serca w 2021 roku jest noszenie ich na klapkach.

Największą popularnością cieszyły się nie tylko zwroty zwrotne, ale także uczucia stadniny. Noszenie kolczyków z różnymi nazwami i sformułowaniami było stwierdzeniem w 2021 roku.

  • Feeling Hoopy

Kolczyki z obręczą nie są zbyt stylowe. Wiesz co? Wracają! Wchodzą! Wchodzą! Noszone zarówno w pojedynczych jak i w parach, w tym roku kolczyki typu hoop są okrągłe w różnych kształtach i rozmiarach.

Obręcze wypłynęły na powierzchnię jako ukłony, bambusowe i masywne kolorowe obręcze, które zdobiły modne wybiegi. Jeśli masz wiele kolczyków, dodając kółka w coraz większym rozmiarze w jednym lub obu uszach, możesz wyrazić swoje zdanie w dramatyczny sposób.

Wybierz fryzurę, która pokaże Ci ten styl. Długie, proste spinki przywołają wspomnienia Cher w jej programie telewizyjnym z lat 70-tych! Naturalne afro z dużymi obręczami jest uznaniem dla stylu lisiej damy Pam Grier.

Wszechstronność kolczyków z obręczami jest być może najlepszą jakością tej pięknej biżuterii. Małe obręcze podkreślają również kości policzkowe i oczy, jeśli zaczesujesz włosy do tyłu w surowego kucyka lub koka.

Im grubsze kółko, tym bardziej zauważalny jest blask. Zrób zakupy przed sezonem. Jednak najlepszym sposobem na dobór odpowiednich kółek jest ich przymierzenie i określenie kształtu i rozmiaru, które najlepiej pasują do Twojego stylu.

  • Broszki

Kiedy mówimy o broszkach, twój umysł idzie do babci. Wskrzeszanie historycznych stylów antycznych broszek to zabawny sposób na uhonorowanie przeszłości i teraźniejszości.

Nie wyglądają na to, co babcia kiedyś nosiła! Jednym z gorących stylów biżuterii w tym roku są duże, pokryte klejnotami broszki. Cóż, w 2021 roku, klasyczna szpilka była nowoczesną szpilką.

Od złotych broszek hashtagowych po całkiem delikatne szpilki, ta wspaniała biżuteria wróciła do normy. Broszki są uniwersalne zarówno w użyciu jak i wzornictwie.

  • Perły

Perełki nie tylko nabierają w tym sezonie rozpędu, ale tym razem są aktualizowane w wypolerowanych, inspirowanych barokiem wzorach. Nowa fala biżuterii perłowej jest elegancka i nowoczesna.

Perły o idealnie kulistym kształcie zaćmiewają kształty słodkowodnych pereł, które dominowały tego lata i pojawia się nowy klasyk: comeos. Bez względu na to, czy masz na sobie skórę, czy koronkę, zastanów się nad zmieszaniem niektórych perełek Twojej babci.

Tej zimy z domieszką damskich warstw, które nadadzą imprezie odpowiedni akcent elegancji. Poszukuj jednak stylów, które mają nieco nowoczesny wygląd lub zawracają głowę, niezależnie od tego, czy chodzi o perły w różnych rozmiarach, rzeźby, czy nietypowe kształty.

  • Pojedynczy kolczyk

Kolczyki były w tym sezonie solowe, a modele wybiegów osiągnęły ten wygląd. Jest coś awangardowego i niespodziewanego w noszeniu tylko jednego kolczyka.

Dopasowany zestaw kolczyków statement robi wrażenie, ale pojedynczy kolczyk rzeźbiarski łamie zasady dla jeszcze odważniejszego efektu. Można go wykonać z biżuterią, która sama się wyróżnia. Jeśli chcesz nadać kolczykom wyrazisty wygląd.

Dlaczego? Nikt nie oczekuje, że zobaczy na tobie jeden kolczyk. Zdecydowanie możesz kupić zestaw kolczyków i zdecydować się na jego noszenie, ale ja widzę tak wiele marek sprzedających pojedyncze kolczyki.