Cztery popularne trendy w diamentowych pierścionkach zaręczynowych

Wiele par decyduje się teraz na rezygnację z tradycji i kupowanie razem diamentowych pierścionków zaręczynowych. Wielu mężczyzn przyznaje, że potajemnie cieszą się, że mogą razem robić zakupy i uzyskać pomoc w określeniu, który styl pierścionka jest odpowiedni dla ich narzeczonej. Jeśli jednak chcesz, aby Twoja propozycja była całkowitą niespodzianką, czytaj dalej. Pójdziemy przez niektóre z najnowszych trendów w diamentowe pierścienie, aby pomóc Ci wybrać zaangażowanie pierścień będziesz zarówno miłość patrząc na ponownie i ponownie.

Wybór specjalnego stylu

Diamentowe pierścionki są dostępne w różnych stylach, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na szczęście dla kupujących, mają jedne z najbardziej popularnych stylów pierścionków diamentowych, w tym komfort dopasowanie solitaires, trzy pierścienie diamentowe, aureole i vintage stylu diament zaangażowania pierścienie.

Te pierścionki diamentowe mają pojedynczy zestaw diamentów na szerokim lub cienkim pasie. Kamień może być cięty na różne kształty, ale najbardziej popularne są okrągłe brylant i krój księżniczki. Inne popularne wybory to serce, asscher, gruszka, poduszka, owalny, promienisty, lub markiza wycięte pierścienie diamentowe.

Pierścienie diamentowe z trzema kamieniami zyskały popularność w ciągu ostatnich kilku lat. Mówi się, że te trzy kamienie reprezentują przeszłość, teraźniejszość i przyszłość związku i są idealnym wizualnym przypomnieniem o twojej miłości i oddaniu. Te diament zaangażowania pierścienie mogą mieć kamienie, które są wszystkie tej samej wielkości i kształtu lub duży kamień centrum z mniejszych kamieni zewnętrznych. Niektóre style mają kamienie wszystkie wycięte w tym samym kształcie lub księżniczka lub okrągłe wycięte centrum kamień i trójkąt lub bagietka w kształcie zewnętrznych kamieni.

Halo diament zaangażowania pierścienie zyskały popularność w ostatnich latach. Te pierścienie diamentowe mają jeden duży kamień centrum otoczony zestawem mniejszych diamentów. Centralny kamień w tych diamentów pierścienie mogą być okrągłe, owalne, w kształcie serca, markiza, księżniczka, poduszka, gruszka, lub asscher wycięte. Zewnętrzne kamienie mogą być osadzone w skosie lub wgłębieniu.

Historyczne lub antyczne pierścionki diamentowe to takie, które były noszone przez kogoś innego. Można je nabyć w sprzedaży nieruchomości, sklepach z biżuterią, u antykwariuszy, a nawet przekazać przez rodziny. Ponieważ niektóre pary są niewygodne z myślą o użyciu wcześniej noszone pierścień jako zaangażowanie pierścień, możliwe jest znalezienie antyczny wygląd pierścienia, który jest rzeczywiście zupełnie nowy.

Alternatywne metale dla Twoich diamentowych pierścionków

Jednym z najpopularniejszych metali do diamentowych pierścieni zaręczynowych jest platyna. Platyna jest niezwykle trwałym metalem i jest dobrym wyborem dla pierścionków diamentowych, ponieważ jest odporna na matowienie. Platyna jest jednak rzadszym metalem, co może uczynić go droższym wyborem.

Więcej osób zwraca się do zaangażowania pierścienie wykonane z palladu i 18-karatowego białego lub żółtego złota. Pallad jest stosunkowo nowym metalem na rynku biżuterii i wygląda bardzo podobnie jak platyna. Różnica polega na tym, że pallad jest zazwyczaj tańszy i lżejszy niż platyna.

Istnieje duża różnorodność zarówno 18K białego i żółtego złota diamentu pierścienie zaręczynowe. Oba są dobre wybory, ale białe złoto może wymagać nieco bardziej regularnej konserwacji i utrzymania niż żółtego złota. Dzieje się tak dlatego, że białe złoto nie jest naturalnie występującą substancją i dlatego pokazuje nosić nieco szybciej niż żółte złoto.

Konserwacja białego złota jest łatwa do wykonania i nie powinna być czynnikiem odstraszającym, jeśli lubisz wygląd białego złota. Musisz po prostu zabrać swoją biżuterię do ponownego użycia raz na jakiś czas. Redipping przywraca czysty, biały wygląd metalu i każdy renomowany sklep z biżuterią powinien być w stanie wykonać tę usługę. Niektóre sklepy będą musiały wysłać swoją biżuterię do serwisu, podczas gdy inne mogą być w stanie to zrobić w czasie oczekiwania. Bez względu na to, gdzie ją zabierzesz, upewnij się, że zapytasz, jak długo będziesz bez swojej obrączki, dzięki czemu możesz zostawić dużo czasu na jej odzyskanie przed ślubem.

Custom Diamond Rings

Jeśli masz problemy z wyborem z dużego wyboru, rozważ możliwość poproszenia jednego z naszych osobistych kupujących, aby pomóc Ci z niestandardowym diamentowy pierścień zaprojektowany. Kupujący może wybrać spośród różnych kamieni środkowych i ustawień. Oznacza to, że możesz wybrać dokładny diament, który chcesz dla swojego pierścionka.

Wybierz A Center Stone First

Istnieje wiele gotowych do wypełnienia ustawień i luźnych kamieni środkowych do wyboru. Jeśli wybierzesz luźny kamień z gotową oprawą do wypełnienia, na pewno chcesz mieć kamień certyfikowany. Certyfikowane kamienie przeszły już ścisły proces sortowania i będą dostarczane wraz z dokumentacją przedstawiającą cięcie, kolor, przejrzystość i stopień karatowy kamienia.

Diamenty z certyfikatem są również łatwiejsze do ubezpieczenia, ponieważ wyszkolony gemolog już go ocenił. Oznacza to, że najprawdopodobniej nie będziesz musiał go oceniać przed ubezpieczeniem biżuterii - to już zostało zrobione dla Ciebie.

Diamentowe pierścienie zaręczynowe są symbolem Twojej miłości, którą Twoja panna młoda będzie nosić do końca życia i często jest jednym z pierwszych większych zakupów pary robi. Przed rozstaniem z pieniędzmi, poświęć trochę czasu na badanie różnych opcji i najnowszych trendów w projektowaniu biżuterii.