Biżuteria dla chorych na raka: najskuteczniejsze talizmany i kilkanaście najlepszych kamieni

 • Wrażliwi romantycy
 • Talizmany na raka
  • Metale korzystne dla raka
 • Top 12 Najlepsze kamienie na raka
  • Kamień księżycowy
  • Perły
  • Emerald
  • Chryzoberyl (kocie oko)
  • Onyx
  • Awenturyn
  • Akwamaryn i hematyt
  • Opal
  • Ruby
  • Ametyst
  • Diament
 • Motywy kwiatowe w biżuterii Raka
 • Jakie kolory wybrać...
 • ...A czego nie należy nosić

Biżuteria jest często nieświadomie postrzegana jako amulet: zakładasz ulubiony pierścionek i czujesz się pewniej, wiesz, że on cię chroni. W związku z tym, każdy element biżuterii jest nie tylko pięknym dodatkiem, który może uzupełnić twój wygląd. Pierścionki, kolczyki, bransoletki mogą z łatwością stać się Twoim talizmanem, pomocnym w biznesie, życiu osobistym i zdrowiu. Kluczem jest wybranie odpowiedniego. Dla wielu ludzi, wybór odpowiedniego kamienia i metalu do swojej biżuterii w oparciu o znak zodiaku jest mądrą drogą do celu. Znając charakterystykę głównych cech pierwszego wodnego znaku w horoskopie, można wybrać biżuterię dla Raka, która będzie służyć jako niezawodny amulet dla swojego właściciela.

Wrażliwi romantycy

Astrologowie kojarzą gwiazdozbiór zodiakalny Raka z tymi, którzy urodzili się latem, między 22 czerwca a 22 lipca. Te gorące dni są również datą narodzin elementu wody, który może być uważany za jeden z najbardziej wymagających ze wszystkich znaków zodiaku. Ci ludzie są bardzo emocjonalni, ale wiedzą, jak ukryć swoje uczucia głęboko w środku. Jednocześnie są bardzo wrażliwe i pełne pretensji. Relacje Raka ze społeczeństwem nie są dla tych ludzi łatwe, gdyż są oni subtelniejsi i bardziej delikatni niż inne konstelacje horoskopu. Bardzo łatwo jest obrazić Raka, ale niełatwo jest się o tym dowiedzieć: ci ludzie tak bardzo dbają o to, by wszystkie przeżycia trzymać w sobie, nie wylewając ich na innych. Jednak wrażliwi przedstawiciele tego znaku są niezwykle trudni w reagowaniu na wszelką krytykę. Ostra reprymenda szefów, rodziców lub bliskich dla Raka - zbliżona do najsurowszej kary, nawet jeśli inne znaki są trudne do zrozumienia. Werbalna aprobata innych jest tym, czego ci ludzie potrzebują, jak powietrza.

Szczególnie trudno jest Rakom przyznać się do tego, co czują. Często są to osoby nieśmiałe, delikatne, które boją się wykonać pierwszy ruch, aby nie zostać odrzuconym i rozczarowanym. Jeśli jednak determinacja nie jest ich atutem, to wytrwałość takich ludzi nie zajmuje. Powoli, powoli, krok po kroku, ostrożne Raki będą torować sobie drogę do celu, aż w końcu go osiągną.

Główną planetą chroniącą Raka jest Księżyc. Mistyczny, zmienny i twórczy, Księżyc obdarza wszystkich tymi cechami swoich poddanych. Merkurykalna natura Raka od dawna jest legendarna, a ich intuicja graniczy z jasnowidzeniem. Mówi się, że ten znak bardziej pasuje do kobiet, ponieważ Księżyc i woda są atrybutami kobiecymi. Panie łatwiej dostosowują się do kapryśnych okoliczności i często nie są tak prostolinijne jak mężczyźni.

Astrologowie często mówią, że Rak jest znakiem domowym. Gwałtowne doświadczenia, awanturnictwo i wyścig zbrojeń są dla niego nieistotne: chroniony przez swoją "skorupę" - dom, człowiek ten ponad wszystko ceni sobie rodzinny komfort i prywatność. Przy okazji, uważa się, że Krab jest bardzo wiarygodnym małżonkiem. Nie szukają przygód na boku, są przywiązane do swojej bratniej duszy i zrobią wszystko, aby w domu panowała komfortowa i łagodna atmosfera. Jeśli jednak takie osoby nie będą się kontrolować, ich wiarygodność małżeńska stanie się podejrzana, a skrytość doprowadzi partnera do szaleństwa. Lęki i zmartwienia mogą doprowadzić nieszczęśliwego Raka do narożnika i sprawić, że życie stanie się bardzo trudne. Jednak wielu przedstawicieli tego znaku zodiaku jest świadomych tych nieprzyjemnych cech i uczy się z nimi radzić.

Talizmany na raka

Nowotwory są nadal tymi konserwatystami, także w swoim wyglądzie. Wygodne ubrania z naturalnych tkanin, wygodne i proste, znajome, lata nie zmieniania włosów i makijażu ... Ci ludzie nie są mile widziane eksperymenty z wyglądem, w tym fakt, że są one trudne do przyjęcia krytyki - zasłużonej lub nie. Dlatego tak ważne dla Raka są biżuteryjne dodatki - drobne detale, które nie zmieniając drastycznie twarzy, mogą jednak uwydatnić wizerunek i stać się niezawodnym talizmanem.

Raki, szczególnie kobiety, szybko przywiązują się do swojej ulubionej biżuterii i zostają z nią na bardzo długo, czy to będzie zwykły srebrny pierścionek, czy cały komplet pereł. Dlatego też wybór biżuterii dla Raka jest zarówno trudny, jak i łatwy. Łatwo - bo biżuteria na pewno trafi na dwór przedstawiciela tej konstelacji zodiakalnej. I trudne - bo zbyt duża odpowiedzialność: trzeba dokładnie przemyśleć zakup.

Raki z pewnością docenią takie prezenty.

 • Biżuteria symboliczna:
  • Symbole samego znaku (figurki raków lub krabów);
  • Znaki żywiołu (biżuteria w kształcie fal, np. kolczyki sztyfty, muszle lub perły);
  • znaki chroniącej planety (księżycowego półksiężyca lub lotosu);
  • Amulety w kształcie serca (mogą pomóc połączyć Raka z otaczającym go światem i przynieść szczęście w sprawach miłosnych).
 • Biżuteria matowa i o przygaszonej barwie. Raki uważają nadmierny blichtr i połysk za wulgarne. I dlatego będzie zadowolony z powściągliwości, nie krzycząc biżuterii.
 • Antyki. Rarytasy wykonane przez rzemieślników wiele lat temu, przyciągną uwagę mistycznych dusz i po prostu przypadną im do gustu.
 • Antyki. Jeśli trudno jest znaleźć autentyczne elementy vintage, możesz zdecydować się na stylizacje z limitowanych edycji. Sięgnij po nowoczesny dodatek, który ma bardziej antyczny, klasycystyczny lub barokowy wygląd. Raki będą za nim szaleć.

Zarówno żywioł wody jak i Księżyc stawiają szczególne wymagania urokom Raka: muszą one nosić biżuterię o opływowych kształtach, bez wyraźnych krawędzi i kątów. Taki amulet zharmonizuje burzliwy świat wewnętrzny tych wrażliwych ludzi. Raki mają swoje własne wymagania i wymagania dotyczące metalu, z którego wykonana jest biżuteria oraz szlachetnych inkrustacji.

Metale korzystne dla raka

Elegancja i wyrafinowanie charakterystyczne dla przedstawicieli tej konstelacji zodiaku tłumaczą upodobanie Raka do minimalizmu. Nawet jeśli odważą się nosić kawałek z dużym kamieniem, będzie to tylko jeden. Ale cienkie pierścionki, małe łańcuszki i spokojne kolczyki są ich wyborem. Nie jest więc zaskoczeniem, że tradycyjne żółte lub czerwone złoto wydaje się być dla Rakowatych nieco przesadzone. Ich zdaniem biżuteria powinna być spokojna i delikatna. W tej roli najlepiej sprawdzają się metale takie jak srebro i białe złoto. Ładnie wyglądają różowe i cytrynowe odmiany złota. Jednak to srebro i białe złoto są uważane za absolutnych faworytów - i to w tej właśnie kolejności.

Srebro jest metalem księżyca, wody i kobiet. Jest to więc idealne połączenie dla biżuterii rakowej wykonanej z tego metalu. Srebro daje tym ludziom całą swoją moc, daje niespokojnego i wrażliwego Raka i harmonizuje ich relacje z otaczającym ich światem. Niezależnie od tego, czy jest to pierścionek, bransoletka czy naszyjnik, srebrna biżuteria jest najlepszym sposobem, aby zapobiec lub uzdrowić ich układ krwionośny. Negatywna energia i hipochondria, które są charakterystyczne dla Raka, znikają, gdy nosi on srebrną biżuterię. Stają się bardziej spostrzegawczy i spokojni.

Jeśli chcesz mieć droższą biżuterię, poszukaj białego złota. Jego stonowany połysk i wrodzony minimalizm przypadnie do gustu przedstawicielom tej zodiakalnej konstelacji. Platyna również byłaby dobrym wyborem. Jednak większość astrologów jest zgodna co do tego, że najlepszym wyborem na talizman jest nadal srebro.

12 najlepszych kamieni rakowych

Kamienie talizmanów dla Raka stanowią dość dużą i imponującą listę. Więc możesz być pewien: będzie wiele do wyboru, nie tylko w funkcjach ochronnych, ale także w wyglądzie amuletu. Główną rzeczą, o której należy pamiętać, jak radzą astrologowie, jest to, że przedstawiciele tego znaku zodiaku nie powinni wybierać dużych, mocnych, "ostrych" kamieni. Lepiej wybrać kamienie spokojne, miękkie i delikatne. Uwierzcie mi, takie kamienie, zwłaszcza oprawione w srebro, z łatwością ujawnią swoją moc.

Podobnie jak w przypadku metali szlachetnych, wybór kamienia zależy od jego związku z żywiołem wody i księżyca. Tak więc, na przykład, Raki noszą przezroczyste lub prawie przezroczyste kamienie w niebiesko-niebieskich i głęboko zielonych odcieniach - takie kamienie symbolizują wodę. Nacreous kolorowe minerały sugerują pokrewieństwo z Księżycem i są również bardzo korzystne dla członków tej konstelacji. Niektóre z najważniejszych inkrustacji szlachetnych i półszlachetnych w biżuterii to m.in.

Kamień księżycowy

Znany również jako selenit lub adular. Jest to prawdopodobnie kamień urodzeniowy Raka, w nazwie, symbolice i wyglądzie. Ten mieniący się minerał przechowuje emocje, które dana osoba przeżywa przez bardzo długi czas i pomaga przełożyć je na świat zewnętrzny. Jako talizman dla wycofującego się Raka, któremu bardzo trudno jest wyrazić swoje uczucia, może być dobrym talizmanem. Selenit pomaga uwolnić wewnętrzne napięcie, które, niestety, jest głównym towarzyszem wielu Raków i często prowadzi do gniewu i irytacji.

Selenit wydobywa również z ludzi delikatność, spokój, marzycielstwo i harmonię. Ponadto, stałe noszenie kamienia księżycowego pomoże w poszukiwaniu prawdziwej miłości i nabyciu dobrobytu rodziny. Najlepszą oprawą dla adularu jest oczywiście metal kamienia księżycowego - srebro. Srebrna biżuteria z wkładką selenitową skutecznie leczy zaburzenia nerwowe i ogólnie normalizuje relacje między światem wewnętrznym i zewnętrznym. Astrologowie uważają, że amulet ten będzie działał najlepiej, jeśli zostanie wykonany w formie naszyjnika lub kolczyków (dla kobiet) i pierścienia (dla mężczyzn).

Perły

Ściśle rzecz biorąc, nie jest to kamień, ale produkt mięczaków. Ale w biżuterii, perły są tradycyjnie uważane za jedne z najbardziej popularnych kamieni szlachetnych. Matowa, mleczna barwa perły z pewnością zadowoli wymagającego Raka. Te elementy biżuterii z pewnością podkreślą prawdziwy kobiecy urok kobiety, jako że mówi się, że perły pochodzą z łez pięknej bogini Afrodyty i mają za zadanie zachować piękno kobiety. Te perłowe koraliki są niezawodną ochroną w życiu rodzinnym. Perły mają unikalną zdolność do poprawy komunikacji między ludźmi, zapobiegają plotkom i pomówieniom wokół jej nosiciela, wzmacniają relacje rodzinne. Ponadto perły zapewniają wierność małżeńską.

Jest jednak jedna uwaga: perły nie są odpowiednie jako talizman dla młodych Raków. Ale dla mężatek jest to idealne rozwiązanie. Dlatego prezent w postaci srebrnej biżuterii z perłową inkrustacją, podarowany żonie przez męża, jest nie tylko piękny, ale i bardzo trafiony. Perłowe koraliki połączone w paciorki tonizują Raka, pomagają mu przetrwać życiowe trudności, chronią go przed negatywnymi wpływami zewnętrznymi. Prezent w postaci naszyjnika z pereł dla nowotarskiej panny młodej jest uważany za szczególnie stosowny. Jest to znak pomyślności nadchodzącego życia rodzinnego. Doskonały jako amulet, sprawdza się również jako pierścionek z perłami, a także małe kolczyki.

Emerald

Pomimo swojej głębokiej zielonej barwy, szmaragd od dawna uważany jest za kamień wodny. Jego zielony kolor przywołuje na myśl morskie głębiny oraz spokój i mądrość żywiołu wody. Astrologowie są pewni, że szmaragd będzie szczególnie potrzebny Rakom, które niedawno zostały żonami lub matkami. Biżuteria z inkrustacją szmaragdową może pomóc kontrolować emocje i wygładzić ostre krawędzie. Pierścionek z tym kamieniem sprawi, że poczujesz się spokojniejsza i nie będziesz reagować na bodźce zewnętrzne. Dla bardziej melancholijnego Raka, szmaragd może sprawić, że wszystko stanie się łatwiejsze, weselsze i bardziej optymistyczne. Najlepszy efekt można uzyskać umieszczając biżuterię bliżej głowy. Świetnie sprawdzą się kolczyki ze szmaragdową wkładką lub wisiorek na krótkim łańcuszku. Ponadto, bogaty i jednocześnie przejrzysty zielony kamień, według ekspertów, znacznie przyciąga dobrobyt finansowy. Jeśli nie jesteś finansowo szczęśliwy, szmaragd-inset pierścień może pomóc sprawie.

Chryzoberyl (kocie oko)

Ściśle mówiąc, każdy element biżuterii z chryzoberylem będzie odpowiedni dla Raka. Ale kocie oko, które przypomina pionowe kocie oko, jest powszechnie uważane za jeden z najsilniejszych amuletów dla tego znaku wody, według astrologów i ekspertów bioenergetyki. Regularne noszenie biżuterii z inkrustacją w postaci kociego oka pomaga Rakom dostrzec pozytywne strony otaczającego ich świata, uwalniając ich od pesymizmu i pomagając im spokojniej reagować na działania i słowa innych. Jako takie, to pomaga im być społeczne, co może być trudne dla nieśmiałych i wycofanych Cancerians.

Podejrzliwa natura tego znaku jest również złagodzona podczas noszenia chryzoberylu. Raki stają się bardziej spostrzegawcze i ufne w stosunku do innych. Starożytne wierzenia przypisywane chryzoberyl zdolność do utrzymania z jego właścicielem innego zazdrości, nienawiści, służyć jako tarcza od zepsucia i złe oko. Ponadto zdolność do przynoszenia wierności w związku, ochrony przed niewiernością i pozytywnie wpływa na utrzymanie silnego i żywego romansu jest również uważana za ważną właściwość tego minerału. Koci kamień ma różny wpływ na mężczyzn i kobiety: pierwszym przynosi sukces w miłości, a drugim - w biznesie i społeczeństwie.

Onyx

Ten minerał jest również nazywany kamieniem zwycięzców. I nie bez powodu. Jego kusząca jasno- i ciemnozielona struktura oraz imponująca twardość to najlepszy sposób na osiągnięcie rezultatów. Onyks najbardziej pomaga w biznesie: poprawia sytuację finansową. Świetnie działa ta odmiana agatu na człowieka, który zajmuje się pracą umysłową. A każda praca, w której musisz osiągnąć cele, dostać awans lub "przepchnąć" swój pomysł, będzie łatwiejsza, jeśli będziesz mieć amulet z onyksu.

Jedyne tabu - nie jest zalecany dla osób profesjonalnie uprawiających sport. Minerał ten jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, dorosłych i dzieci. Jest to naprawdę szczęśliwy okres dla Raków. Co ciekawe, kamień ten równie dobrze sprawdza się w każdym rodzaju biżuterii - pierścionkach, bransoletkach, naszyjnikach, wisiorkach. Ale jego ustawienie wymaga tylko srebra.

Avanturine .

Dla ostrożnego i poszukującego komfortu Raka, akcesoria z awenturynem dodadzą odrobinę relaksu, przygody i pomogą nie dać się przygnębić nieuniknionym zmianom w życiu. Pierścionek z taką wkładką wzmocni siłę i pewność siebie każdego Raka, pomoże wyleczyć choroby, złagodzi szok związany ze zmianą pracy, związku czy miejsca zamieszkania. Awenturyn najlepiej sprawdza się noszony na nadgarstku lub szyi. Przy okazji, jest on uważany wyłącznie za kamień kobiecy, nie jest odpowiedni dla mężczyzn. Ale dla płci pięknej, ten wielobarwny minerał pomaga się zrelaksować i zachować pewność siebie. Jeśli chodzi o inne rodzaje biżuterii, najlepszym kolegą dla tego minerału jest chłodne i delikatne srebro.

Akwamaryn i hematyt

Te dwa bardzo różnie wyglądające kamienie mają ten sam efekt, gdy są noszone przez osoby z wodnego gwiazdozbioru Zodiaku. Oboje będą świetnymi pomocnikami, gdy będziesz potrzebował przyciągnąć sukces w pracy. Noś amulety z akwamarynu lub hematytu, a zostaniesz zauważony przez swoich szefów, możesz liczyć na awans, Twoje pomysły będą wysłuchane. Ogólnie rzecz biorąc, relacje w zespole ulegną znacznej poprawie.

Jeśli jesteś w trakcie kreatywnych poszukiwań, akcesoria z podobnymi minerałami również będą odpowiednie. Nieunikniony stres, krytyka, napięcie, które w obfitości są obecne w otaczającym cię świecie, będą cię jakby omijać. Hematyt doda Ci optymizmu, nie pozwoli Ci się poddać, gdy pojawią się chwilowe niepowodzenia. A akwamaryn pomoże zbudować otwarte i przyjazne relacje z kolegami.

Opal

Fantastycznie piękny kamień, jakby stworzony dla wyrafinowanego Raka. Jego subtelna mleczna poświata i mistyczny blask odzwierciedlają powierzchnię księżyca i wody. Jest to bardzo przydatny kamień dla Raka, ponieważ wzmacnia ich poczucie lojalności i pomaga im uniknąć drobnych żalów, być uczciwym wobec siebie i swoich bliskich. Opal najlepiej sprawdza się w srebrnej oprawie w postaci kolczyków lub wisiorka.

Ruby

Jedyny czerwony kamień, który pasuje do Raka. To prawda, nie wszystko: musi być noszony z rozwagą. Biżuteria rubinowa jest najlepiej noszona przez mężczyzn z rodziny. Zainspiruje męską część rasy ludzkiej do dokonywania wyczynów i wzmacniania własnych męskich cech.

Ametyst .

Wśród mistycznych i intuicyjnych Raków jest wiele kreatywnych typów. Pierścionek z ametystem byłby dla nich najlepszym prezentem. Ten kamień o oryginalnym zabarwieniu pomoże im myśleć kreatywnie i realizować twórcze pomysły.

Diament .

To niezwykłe widzieć najcenniejszy kamień na ostatnim miejscu w górze, ale to prawda: jest potrzebny, ale potrzebny tu, a nie na początku. Faktem jest, że związek między Raka i diamentów jest mitologiczne, to przychodzi do nas z mitów starożytnej Grecji. Rak pomógł Heraklesowi zabić hydrę Lernaeusa i dlatego - w podzięce - został wpisany jako gwiazdozbiór na firmamencie.

Rozsypane małe diamenty nie mogłyby bardziej przypominać błyszczących gwiazd na nocnym niebie w gwiazdozbiorze Raka. Panie najlepiej nadają się do wisiorków z czystym diamentem, ale dla mężczyzny raka kolor oszlifowanego diamentu jest zupełnie nieistotny.

Motywy kwiatowe w biżuterii Raka

Kiedy już zdecydowałeś się na metal i kamień do swojej biżuterii, czas pomyśleć o jej kształcie. Żadnych ostrych kątów ani super wymyślnych kształtów dla Raków. Spokojny, prawie nieobrobiony kamień i delikatny połysk srebra lub białego złota są w sam raz. Jednak oprócz tradycyjnej symboliki omówionej powyżej, przedstawiciele tej konstelacji zodiakalnej ucieszą się z prezentu w postaci biżuterii z motywem roślinnym. Raki mają żywy zmysł do natury i dotykanie roślin jest dla nich źródłem siły i inspiracji. Nic więc dziwnego, że najpotężniejszymi amuletami z kwiatów dla tych ludzi są delikatne lilie i lilie wodne.

 • Lilie są obecnie tradycyjnym symbolem czystości i niewinności. Są to kwiaty panny młodej. Ale nie tylko. Otwartość i szczerość, której atrybutem są lilie, to ważna cecha, która jest niezbędna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet urodzonych od 22 czerwca do 22 lipca.
 • Kruchy kwiat lilii nie mógł lepiej podkreślić najlepszych cech charakteru Raka. Dlatego broszka z lilią lub jakikolwiek inny element biżuterii z tym kwiatem może pomóc nieśmiałemu Rakowi być bardziej pewnym siebie, swoich sił i przedsięwzięć. Lilia będzie wspaniałym talizmanem pomagającym w budowaniu relacji społecznych i unikaniu kłopotów.
 • Kawałki drzewa oliwnego, wcielone w ciekawą biżuterię z metalu szlachetnego, będą bardzo mocnym amuletem dla mężczyzn. Dla delikatnego, wrażliwego na słowa innych Raka, taki talizman pomoże uchronić się przed złym okiem, zazdrością i oszczerstwami, a także przyniesie sukces w biznesie i komunikacji osobistej.
 • Czterolistna koniczyna jest symbolem mądrości i duchowej czystości. Biżuteria z koniczyny pomoże osobom intuicyjnym wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i działać zgodnie z wewnętrznymi potrzebami, a nie pomysłami innych.

Jaką kolorystykę wybrać...

Bazując na preferowanych przez Raka kamieniach i metalach, jest już jasne, że jaskrawe, jaskrawe kolory są tabu dla przedstawicieli tego znaku zodiaku. Niebieski, biały i stalowy to ich ulubione i najbardziej efektywne kolory.

Biel symbolizuje czystość i pacyfikację. Błękit nieba daje poczucie bezkresu. Biała i niebieska biżuteria podkreśla intuicję właściwą dla Raka i daje Ci spokój ducha, abyś mogła się w nią wsłuchać. Stalowe i srebrne odcienie stymulują aktywność myśli i równoważą nastrój melancholijnych znaków wodnych. Jeśli chcesz bardziej nasyconego dodatku, postaw na błękit i fiolet, ale "rozcieńcz" je, niech to będzie pastelowy odcień. Takie kolory pomagają Rakom zrelaksować się, poczuć harmonię i włączyć intuicję, aby rozwiązać własne problemy w życiu.

A od czego należy się powstrzymać

Jak widać, w przyrodzie jest tak wiele okazji, aby podarować swojemu rakowemu kochankowi prawdziwie królewski prezent. Dlatego warto przypomnieć sobie o kilku zakazach.

 1. Nie należy zapominać, że istnieją kamienie, których noszenie jest przeciwwskazane dla Raków. Wśród nich:
  1. turkusowy;
  2. granat;
  3. szafir;
  4. Czerwony agat;
  5. wszelkie żółte lub złote kamienie kolorowe.
 2. Nie powinno się również oprawiać elementów w czerwone lub żółte złoto.
 3. Perły nie powinny być noszone przez niezamężne dziewczęta. A dla pań z rodziny lepiej zdjąć go od czasu do czasu - to zbyt silny talizman.
 4. Kamień księżycowy jest najbardziej efektywny do noszenia podczas woskowego księżyca.
 5. Szmaragd jest jedynym kamieniem dla Raków, który lepiej oprawić w białe złoto niż srebro.

Nie zapominaj o czyszczeniu swoich talizmanów. Aby amulety działały lepiej, od czasu do czasu trzeba je "wyzerować" i dać im odpocząć. Łatwo jest włożyć minerały do pojemnika z solą i przechowywać przez 3-4 godziny. Następnie sól należy wyrzucić, a kamienie będą gotowe do ponownego użycia.

Jak widać, biżuteria, która pełniłaby rolę talizmanu jest absolutnie niezbędna dla wrażliwego i podatnego na zranienia Raka. Ale jest tak wiele opcji dla takich akcesoriów, że przy wyborze można wziąć pod uwagę nie tylko typowe cechy przedstawicieli tej konstelacji zodiaku, ale także indywidualne cechy wyglądu i charakteru swojego ulubionego Raka. Pierścionek, wisiorek, kolczyki czy bransoletka mogą być dosłownie wszystkim. Najważniejsze, że został kupiony z ciepłymi i szczerymi uczuciami. Tylko taka biżuteria może stać się niezawodnym talizmanem chroniącym Twoich najbliższych.