Dodatki do 500 złotych na ślub

Dzień ślubu to naprawdę wielkie wydarzenie, niemalże najważniejsze wydarzenie w życiu. Stajemy na głowie, by wyglądać wtedy pięknie i by wszystko tego wspaniałego dnia było idealne. Szczególnie martwią się tym panie, które chcą po prostu być zjawiskowe. Wszystkie przygotowania ruszają na długo przed ślubem.

Wielkim wyzwaniem przed ślubem jest znalezienie odpowiedniej biżuterii, która będzie pasowała do panny młodej i do jej stroju. Staramy się tutaj pomóc w takich poszukiwaniach, skupiając się głównie na rzeczach w cenie do 500 złotych.

Obrączki ślubne

W sposób oczywisty najważniejszym elementem biżuterii ślubnej były, są i pewnie zawsze będą obrączki. Najczęściej sięgamy po obrączki ze złota żółtego, ale popularne jest też złoto białe. Panie uzupełniają pierścionkami i bransoletkami dla idealnego efektu, a panowie zwykle akceptują je takimi jakimi są. Ciekawą alternatywą dla najczęściej wybieranych obrączek są obrączki tytanowe, czyli obrączki wykonane z trudnego w obróbce materiału, który jednak jest niesamowicie trwały i prezentuje się całkiem nieźle. Obrączki z tytanu są lekkie, wygodne i można je przerabiać bez większego problemu. Wielką zaletą obrączek tytanowych jest to, że świetnie pasują do wielu innych rodzajów biżuterii.

Panie mogą pomyśleć też o bardziej kreatywnych rozwiązaniach, w których będzie połączone kilka elementów kolorystycznych, na przykład złoto żółte i białe. Możliwe jest też dokładanie różnych wzorów, na przykład szachownicy.

Przygotowania do ślubu

Komplety

Postawiona za maksymalną granicę cena trochę ogranicza nasze możliwości pod względem wybierania kompletów biżuterii, ale cały czas pozostaje całkiem sporo opcji. Skupiać należy się na srebrze, zwłaszcza połączonym z kryształami, co stanowi idealny tandem na uroczystości ślubne. Jest to połączenie efektowne i eleganckie. Srebro bardzo ładnie łączy się z cyrkonią, która stanowi naturalną alternatywę dla drogich diamentów. Bardziej ekstrawaganckie są połączenia srebra chociażby z turkusem, markazytem oraz onyksem. Warto podkreślać, że srebro jest cenione ze względu na jego uniwersalność, która pozwala komponować je z innymi elementami biżuterii bez większych problemów.

Jeśli chodzi o naszyjniki, nasze możliwości finansowe pozwolą nam na rozglądanie się za perłami, klasycznymi koliami oraz za wisiorkami. Masywna kolia w połączeniu z niewielkimi kolczykami to hit ostatniego czasu. Można też pomyśleć o długich kolczykach wiszących, które uchodzą za bardzo dobre rozwiązanie na wesele. Naprawdę duże kolczyki wybierać powinny jednak tylko panie, których sukienki będą posiadały szczelnie zabudowany dekolt. Do nich niezbędnym dodatkiem będą szerokie bransolety. Problemów z wyborem tutaj być nie powinno, ponieważ wybór na rynku jest bardzo duży i sprzedawcy mogą nas nawet nakierować na odpowiednie opcje dla naszego planowanego stroju i dla fryzury.