Golden Age - wysokiej jakości biżuteria pochodzenia ukraińskiego

Fabryka biżuterii Złoty Wiek rozpoczęła działalność 18 lat temu. W tym czasie stała się jednym z największych producentów biżuterii na Ukrainie. Zatrudnia ponad 400 jubilerów. Są to profesjonaliści, dla których tworzenie biżuterii nie jest pracą, ale sztuką wysoką. Dzięki takiemu podejściu, produkty marki są wzorem jakości i wyrafinowania.

Kolekcje produktów z Golden Age

Choć Golden Age pojawił się w 1999 roku, firma otworzyła swój pierwszy sklep dopiero dziewięć lat później. W 2017 roku ponad 200 stoisk tej marki działa w ponad 100 ukraińskich miastach.

Ich asortyment obejmuje:

  • wisiorki,
  • pierścienie,
  • kolczyki,
  • bransoletki,
  • broszki,
  • łańcuchy.

Dostępne są wyroby z kamieniami półszlachetnymi, szlachetnymi (rubiny, topazy, szmaragdy, brylanty, itp.) i bez nich, w złocie o różnych odcieniach, a także srebrze próby 925. W skład kolekcji wchodzą akcesoria damskie i męskie oraz artykuły tematyczne. Na przykład, obrączki ślubne i zaręczynowe, prezenty na ceremonie ślubne i rocznice ślubu. Również w asortymencie "Złotego Wieku" można znaleźć ikony, krzyżyki, amulety starosłowiańskie, wyroby z ornamentami etnicznymi, biżuterię dziecięcą, akcesoria do piercingu. Dodatkowo fabryka prezentuje produkty premium pod marką Dominanta.

Kolekcje wzorów są regularnie uzupełniane o nowe ekskluzywne pozycje.

"Złoty wiek - sprawdzona jakość

Salon Jubilerski Złoty Wiek zdefiniował swoją misję jako pomoc klientom w upiększaniu ich życia, wyrażaniu uczuć, utrwalaniu w cennym prezencie najistotniejszych chwil ich życia. Twórcy marki postawili sobie za cel gloryfikację rodzimego rzemiosła jubilerskiego, aby zaspokoić gusta najbardziej wymagających koneserów biżuterii.

Znakomitą jakość kreacji Złotej Ery potwierdzają liczne nagrody. Marka została nagrodzona krajowym dyplomem "Wysoka Proba", premią "Europejska jakość" na międzynarodowym konkursie, otrzymała tytuł laureata ukraińskiego rankingu przedsiębiorstw, a w 2009 roku została "Marką Roku". W 2013 roku firma zwyciężyła w międzynarodowym konkursie "Wybór Roku". Została uznana za "Sklepową Sieć Jubilerską Roku".

Projektowanie i tworzenie biżuterii Złotego Wieku

W procesie produkcyjnym wszystkie produkty przechodzą dwuetapową kontrolę jakości. Do produkcji wykorzystywane są wysokiej klasy metale oraz wyselekcjonowane kamienie szlachetne i półszlachetne. Procesy technologiczne przeprowadzane są na specjalistycznych urządzeniach niemieckich i włoskich marek (Sisma, Cavallin, system wykończeniowy L.M., Fasti, itp.).

Produkty mogą być powlekane galwanicznie, obrabiane diamentowo lub laserowo, tłoczone i odlewane. Każdy z nich jest indywidualnie projektowany w wewnętrznym studiu projektowym marki. Asortyment tworzony jest na profesjonalnym sprzęcie firmy Roland i Solidscape. Ponieważ projektowanie, produkcja i sprzedaż wyrobów jubilerskich są skoncentrowane w jednej organizacji, klienci mogą kupować biżuterię w sklepie Golden Age z minimalną marżą.

Gdzie można kupić biżuterię Złotego Wieku?

Szczególnie opłacalny byłby taki zakup w sklepie Gold.ua - numer jeden na rynku jubilerskim w kraju. Naszym klientom zapewniamy najbardziej komfortowe warunki i ogromny wybór produktów, do których dołączamy wszelką niezbędną dokumentację. Kupując u nas, możesz być pewien jakości produktów, ponieważ są one objęte dożywotnią gwarancją.

Dodatkowo, biżuteria na naszej stronie będzie Cię kosztować 30-70% taniej niż u innych. Jest to możliwe dzięki dużemu wolumenowi zakupów u producentów i ugruntowanym relacjom z nimi. Posiadacze karty rabatowej otrzymują również dodatkowe 10% zniżki na dowolny towar z asortymentu sklepu internetowego Gold.ua.

Wiele kolekcji i szeroka gama modeli pozwala wybrać dodatek na każdy gust i prezent na każdą okazję. Nie przegap swoich korzyści!