Idealne dopasowanie – spersonalizowane obrączki ślubne z grawerem

Obrączki ślubne – ważna symbolika

Obrączki ślubne to symbol tego, co się przysięga, czyli miłości, wierności i szacunku do drugiej osoby. Są one towarzyszami małżonków już przez resztę życia i mają przypominać o tym wspaniałym i jedynym w swoim rodzaju dniu ślubu. Obrączki w dzisiejszych czasach są prezentowane w różnych wzorach, kolorach, stylach, możliwe jest także wykonanie oryginalnego napisu.

W sklepach jubilerskich panuje swoisty wyścig w pomysłach na nowe wzory obrączek. Można zaopatrzyć się w obrączki z białego, żółtego złota, także z połączenia tych dwóch rodzajów, ponadto występują obrączki platynowe, srebrne, z diamentami i innymi wzorami. Aby sprawić, żeby były one jeszcze bardziej osobiste, można dodać do nich indywidualny grawer.

Grawer na obrączki – personalizacja dla każdej Pary Młodej

Najbardziej popularne w sklepach jubilerskich jest wliczanie grawera w cenę wykonania zestawu obrączek. A jeśli grawera nie wykonało się od razu przy zamawianiu obrączek, to można to zrobić później. Koszt takiej usługi to ok. 2,5 zł za jeden znak.

Inicjały imion zakochanych

Najpopularniejszym wyborem wśród par młodych jest zdecydowanie się na wygrawerowanie imion albo inicjałów imion męża i żony oraz daty ślubu. Oczywiście napis nie może być zbyt długi, bo nie ma na niego zbyt wiele miejsca. Zwykle nie ma problemu z wygrawerowaniem na obrączce ok. 27 znaków razem ze spacjami.

Co ciekawe, ten grawer można zrobić i na zewnątrz, i wewnątrz obrączki. O ile ten wewnętrzny jest typowy i bardziej praktyczny, o tyle zewnętrzny ma więcej minusów. Po pierwsze sprawia, że obrączek nie da się już powiększyć ani zmniejszyć, a sam grawer może się zetrzeć albo zabrudzić.

Żeby zmienić napis na grawerze, trzeba się napracować, kosztuje to dużo wysiłku i nie jest proste, dlatego lepiej wcześniej zastanowić się, co się chce napisać, aby potem nie było problemu z jakimiś ewentualnymi zmianami.

Cena graweru na obrączkach

Grawer na obrączkach – przykłady

Grawery mogą być wykonywane w różny sposób w zależności od tego, co państwo młodzi chcą umieścić na obrączce jako tekst. A pary młode mają bogatą wyobraźnię. Oto propozycje:

• imię żony albo męża wraz z datą ślubu,

• inicjały imienia żony albo męża wraz z datą ślubu,

• teksty: „And nothing else matters”,

• „Alter ego”,

• „Jesteśmy Kowalscy”,

• wersja dla pań: „Całym sercem…” i dla panów: „…aż do końca świata”,

• wersja dla pań: „Mój + data i miejsce ślubu” i dla panów: „Moja + data i miejsce ślubu”,

• „Tylko Ty”,

• „Zawsze na mnie tak patrz”,

• wersja dla pań: „Ty jesteś wszystkim” i dla panów: „Wszystko jest Tobą”.