Bogaci i sławni: top 5 popularnej biżuterii

Katalogi jubilerskie największej ukraińskiej sieci handlowej to morze wszelkiego rodzaju klejnotów. Albo nawet oceanu. Znajdziecie tu Państwo biżuterię na każdą okazję: na prezent i dla siebie, do pracy i na randkę, na zaręczyny i na narodziny dziecka. Złote, srebrne, platynowe przedmioty, inkrustowane drogimi kamieniami lub demokratycznymi kryształami, klasyczne lub fantazyjne wzornictwo, pierścionki, łańcuszki, kolczyki... Jest dosłownie wszystko! A jednak...

W tym oceanie biżuteryjnych dodatków, znajdują się prawdziwe złote rybki - te, które kochasz najbardziej. Najbardziej popularna biżuteria 2021 które, jak przystało na złote rybki, z łatwością spełnią Twoje życzenie bycia piękną, kobiecą i pewną siebie. Gotowy na zapoznanie się z najpopularniejszymi akcesoriami ? Z przyjemnością je prezentujemy!

Nr 1: złoty pierścionek z brylantami

Bez względu na to, jak wiele mówi się światu o lakoniczności, skromności i powściągliwości, złoty pierścionek z jednym lub kilkoma diamentami zawsze będzie podniecał serce kobiety. Diamentowy pierścionek jest klasyczny pierścionek zaręczynowy. Ale nawet jeśli okazja jest/nie jest jeszcze dla Ciebie istotna, nie smuć się! Współczesna moda stała się o wiele bardziej demokratyczna. Oznacza to, że możesz nosić pierścionek z diamentem w absolutnie każdym wieku i w każdej sytuacji!

 

Projekt

Pierścień z diamentem jest zazwyczaj wykonany z żółtego lub białego złota. Biżuteria ta nazywana jest również pasjansem, nazwę tę ukuli francuscy jubilerzy (od francuskiego solitaire oznaczającego samotny), aby podkreślić główną cechę dzieła. Centralne miejsce zajmuje w nim dość duży diament. Może być jednak zarówno "solitaire" jak i otoczony innymi mniejszymi kamieniami.

Jak wybrać

Tradycyjnie, diamentowe pierścienie są wybierane na podstawie wyglądu dziewczyny i życzenia. Koszt biżuterii jest zazwyczaj kwestią drugorzędną. Obecnie diamenty stały się bardziej przystępne, a z pomocą konsultanta zawsze można wybrać kawałek biżuterii, aby dopasować swój budżet. Patrzymy więc przede wszystkim na estetykę.

 • Kolor metalu. Tutaj dwa najpopularniejsze wybory to.
  • Żółte złoto. Najbardziej klasyczna klasyka. Taki pierścionek trafia bez przesady do wszystkich dziewczyn, niezależnie od ich typu kolorystycznego i preferencji w ubiorze. Pierścionek z brylantem w żółtym złocie pełni dziś rolę bazy - oczywiście bardzo cennej, ale jednak bazy. Jest całkowicie wszechstronny.
  • Białe złoto. Ten wariant jest mniej popularny i zdecydowanie zwraca uwagę. Z jednej strony stalowy kolor białego złota i zimna przejrzystość diamentu stanowią bardzo zgrane towarzystwo. Ale z drugiej strony, taki element biżuterii może wyglądać dość "surowo" i to od temperamentu dziewczyny zależy, czy będzie jej pasował, czy nie. Co do kompatybilności z innymi elementami modnej kokardy, nie ma żadnych wątpliwości. Jest to ten sam basic, tylko w innej kolorystyce, a neutralność tej biżuterii sprawia, że staje się ona podstawowym elementem Twojego wizerunku.
 • Szlif diamentowy. Niewiele osób wie, że ten parametr jest być może najważniejszy. Dla umiejętności jubilera bezpośrednio określa, jak jasno diament będzie świecić. Prawdziwe piękno nieestetycznego diamentu ujawnia się tylko dzięki umiejętnościom mistrza rzemiosła.
  • Okrągły. Jest to najpopularniejsze cięcie. Chociaż duża część kamienia jest wyrzucana jako odpad jubilerski, a sam minerał jest zmniejszany, to właśnie szlif okrągły jest w stanie zaprezentować najbardziej spektakularny połysk faset.
  • Księżniczka. Drugie pod względem popularności cięcie. Diament jest prezentowany jako kwadrat lub prostokąt, świecący prawie tak samo jak kamień o szlifie okrągłym.
  • Marquise. Bardzo piękny fason, który ma dwie ważne zalety:
   • Sprawia, że palce wydają się smuklejsze, a dłoń bardziej zgrabna;
   • Wizualnie sprawia, że diament wygląda na większy niż jest w rzeczywistości.

Diament o tym szlifie wygląda jak uśmiech, ale proporcje boków mogą być inne.

 • Owalny. Bardzo harmonijny krój, który pasuje do większości dziewczyn. Kamień może być bardziej wydłużony lub zbliżony do koła, ale w każdym przypadku wygląda bardzo efektownie.
 • Gruszka. Ten krój jest również nazywany teardrop lub drop. Należy do tych skomplikowanych, ale jego popularność wykracza poza skalę - a wszystko z powodu pożądanego wizualnego "wyszczuplenia" kobiecych palców.
 • Czystość kamienia. Pamiętaj o złotej zasadzie: czystość diamentu jest o wiele ważniejsza niż jego wielkość. Największy, ale mętny kamień będzie przegrywał z estetycznego punktu widzenia z mniejszym, ale krystalicznie czystym minerałem. Tak więc to właśnie na przejrzystość należy zwrócić uwagę, a można zadowolić się średnim rozmiarem, gdyż najczystsze kamienie są niezwykle rzadkie i kosztują dużo pieniędzy.
 • Liczba kamieni. Możesz wybrać, aby nosić swój kawałek jako pojedynczy klejnot, lub możesz wybrać, aby dodać mniejsze kamienie do większego diamentu. Diamentowy tor również wygląda spektakularnie.
 • Kształt dłoni. Jeśli masz szczęście mieć klasyczny kształt dłoni i stosunkowo długie palce, możesz być uprawniony do różnych kształtów pierścionków. Jeśli jednak Twoja dłoń jest kwadratowa, lepiej jest ją złagodzić okrągłym lub owalnym kamieniem. Ale jeśli masz pełną rękę i krótkie palce, to lepiej wybrać diament o rozciągniętym kształcie: owal, markazyt lub kropla.
 • Styl życia. Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia, diamenty o szlifie okrągłym lub owalnym mogą być Twoim wyborem. Jeśli zdecydujesz się na gruszkę lub marquise, jednak istnieje szansa, że rogi kamieni mogą być uszkodzone z powodu swojej działalności. Dla tych, którzy wolą pozostać wierni tradycji, polecamy obrączki o klasycznej oprawie (4 do 6 sztyftów). Jeśli planujesz nosić swoją biżuterię non-stop, wybierz pierścionek z kamieniem, który nie jest zbyt wysoko ponad metalową ramką: jest to po prostu wygodniejsze.

Nie zapomnij poprosić sprzedawcy o pokazanie Ci certyfikatu zakupu. Każdy diament to luksus, który powinien być udokumentowany.

 

Alternatywa na .

Złoty pierścionek z brylantem to szczyt szyku. Jeśli jednak finanse lub inne powody nie pozwalają Ci na zakup takiego elementu biżuterii, możesz wybrać dobrą alternatywę. Fianit (lub cyrkonia sześcienna) jest syntetycznym diamentem, sztucznym minerałem, który kosztuje znacznie mniej niż oszlifowany diament, ale wygląda bardzo przyzwoicie. Inną opcją jest wybór półszlachetnych kolorowych minerałów jako kamień centralny, który ma być obramowany przez mniejsze diamenty. W tym przypadku blask szlifowanych diamentów tworzy niepowtarzalną aurę i oświetla kamień główny, czyniąc go jaśniejszym.

Nr 2: Złoty wisiorek z diamentem

Innym klasycznym rozwiązaniem jest złoty wisiorek z brylantem. Jest to raczej lakoniczny element biżuterii, dlatego dobrze nadaje się do noszenia w otoczeniu biznesowym: wisiorek będzie delikatnym, ledwo zauważalnym akcentem. Nadaje się również dla dziewczynek w każdym wieku: wisiorek będzie wspaniałym prezentem dla dorastającej córki, dziewczyny na początku związku lub ukochanej na urodziny.

 

Projekt

W katalogu jest wiele modeli diamentowych wisiorków, ale nasi klienci szczególnie lubią minimalistyczne i klasyczne formy diamentowych wisiorków. Taka czysta geometria: koło, owal, kwadrat, serce, kropla. Są uosobieniem elegancji, a przy tym są uniwersalne: idealne dla dziewczyn o różnych kształtach i stylach, dzięki czemu każda z nas staje się jeszcze bardziej kobieca i wyrafinowana. Ta biżuteria nie jest krzykliwa. Daleko jej do bycia krzykliwą i modną w dzisiejszych czasach. Diamentowe wisiorki to skromna, podstawowa biżuteria dla kobiety, która nie jest przyzwyczajona do "krzyczenia" dodatkami. Dlaczego ktoś chciałby się wypowiadać lub coś udowadniać? Wszystko jest tak jasne: od złotego wisiorka z diamentem po prostu nie da się oderwać wzroku.

Jak wybrać

Według większości kupujących, najlepszą oprawą dla diamentu jest żółte złoto. Ten tandem to prawdziwy standard luksusu i dobrego smaku. Nawet miłośnicy białego złota zazwyczaj przyznają, że kolor żółtego złota podkreśla nieskazitelny blask diamentu i nadaje chłodnemu blaskowi oszlifowanego diamentu coś w rodzaju ciepłej, "ludzkiej" jakości. Obawy o wulgarność i niestosowność również nie mają sensu: klasyczny wisiorek jest tak zwięzły i filigranowy, że prostota jego kształtu i niewielka ilość samego złota czynią go wzorem elegancji.

Najlepiej wybrać element o geometrycznym kształcie i dość prostym designie, lekki i przewiewny. W tym przypadku będzie on wyglądał odpowiednio w ciągu dnia i nie obciąży wizerunku. Koło lub owal są najlepszymi kształtami. Nie zawierają one ostrych narożników, a zatem nie sprawiają, że obraz jest ostrzejszy. Panuje opinia, że koło nie jest odpowiednie dla dużych dziewczyn, ponieważ sprawia, że wyglądają na jeszcze większe. Ale niesłusznie: sama biżuteria - łańcuszek z zawieszką - optycznie wydłuża sylwetkę, a koło jest doskonałym geometrycznym kształtem i nie może niczego "zepsuć". Jeśli nadal się wahasz, wybierz koło o małej średnicy.

 

Nie zapomnij również o dobraniu do wisiorka odpowiedniego łańcuszka. Zrób go dwa razy cięższym od wisiorka i upewnij się, że ma mocny, bezpieczny splot (taki jak kotwica). Za klasyczną długość uważa się około 45 cm, tak aby wisior znajdował się w jednej trzeciej górnej części dekoltu. Zwróć uwagę na kolor złota: lepiej, aby był on identyczny ze złotą oprawą samego wisiorka.

Alternatywa

Jak w każdym innym przypadku, diamenty mogą być zastąpione przez cyrkonie sześcienne. Przy okazji, problem może dotyczyć nie tylko finansów, ale także, na przykład, ekologii. Podobnie jak w przypadku dawnych gigantów przemysłu mody, naturalnej skóry czy futra, naturalne diamenty są dla wielu osób niemożliwym wyborem ze względu na względy etyczne. Cyrkonia sześcienna, z drugiej strony, będzie zrobić sztuczkę. Jeśli chodzi o inne inkrustacje w złotych wisiorkach, to trudno je nazwać alternatywą: w końcu to zupełnie inna historia.

Nr 3: złote kolczyki z zamkiem angielskim i kolorowymi kamieniami

Według licznych badań (i naszych własnych obserwacji), kolczyki są jednym z najbardziej ulubionych dodatków kobiet. A kolczyki są często wybierane na prezent - zarówno dla najmłodszych fashionistek, jak i ich ulubionych żon, dziewczyn i oczywiście matek w różnym wieku. Równie często jednak dziewczyny same wybierają i kupują kolczyki. I choć trudno nie zgodzić się z popularnością goździków czy obrączek congo o różnych średnicach, jest jeden model, który wygląda szczególnie efektownie i cieszy się zasłużoną popularnością. Są to złote kolczyki z zamkami angielskimi inkrustowane kolorowymi kamieniami.

 

Projekt

Angielskie zapięcie z blokadą zna chyba każdy. Takie kolczyki są najczęściej spotykane ze względu na absolutną niezawodność zapięcia i praktyczność w noszeniu. Na wszelki wypadek przypomnijmy mechanizm działania zapięcia. Splot kolczyków przeciągnięty jest przez płatek ucha i zabezpieczony klipsem sprężynującym. Gdy usłyszysz lekkie kliknięcie, oznacza to, że mechanizm się zatrzasnął. Ryzyko zgubienia kolczyka i przypadkowego otwarcia się kolczyka jest prawie zerowe. Kolczyki te są idealne do noszenia na co dzień, nie trzeba ich zdejmować podczas snu.

Klasyczny wzór małych kolczyków angielskich o długości 2-3 cm może być wzbogacony o różne kamienie półszlachetne. Najczęściej dziewczyny wybierają kolorowe minerały, takie jak:

 • ametyst;
 • granat;
 • kwarc;
 • topaz;
 • onyks;
 • perydot.

Kształt i wielkość kamieni może być bardzo różna. Większość modeli ma klasyczny design, ale w zależności od ubioru będą odpowiednie zarówno na spotkanie biznesowe, jak i uroczystą kolację. To właśnie za tę uniwersalność i elegancję dziewczyny cenią sobie te kolczyki.

Jak wybrać.

Aby zakup przyniósł Państwu przyjemność i zadowolenie na długie lata, należy starannie podejść do wyboru biżuterii. Należy określić ważne parametry.

 1. Kolor metalu. Generalnie kobiety noszą złote kolczyki w uszach. Złoto jest najlepszym metalem według wielu dziewczyn, najbardziej ulubionym i popularnym. Złoto jest hipoalergiczne, nie ciemnieje i zawsze wygląda atrakcyjnie. Ale z kolorem tego metalu, musisz zdecydować w zależności od rodzaju koloru, osobistych preferencji i koloru wkładki. Białe lub żółte złoto nie musi wyglądać harmonijnie samo w sobie, ale w połączeniu z kamieniem - i, oczywiście, w połączeniu z Tobą.
 2. Charakter inkrustacji. Do codziennego noszenia najlepiej wybrać małe kolczyki z jednym lub kilkoma kamieniami. Uwierz mi, kolorowy kamień sam w sobie wystarczy, aby przyciągnąć uwagę, więc nie komplikuj go zbytnio: inkrustacje o najprostszym możliwym wzorze i niewielkim rozmiarze załatwią sprawę. Kolor kamienia będzie zależał od Twoich szczególnych cech. Dziewczynki o zimnych typach kolorystycznych (zima, lato) potrzebują odpowiednich odcieni "chłodnych", a te o ciepłych kolorach wiosny i jesieni powinny wybierać kolory ciepłe. Dla przypomnienia, prawie każdy kolor może być zimny lub ciepły, więc prawie zawsze możesz znaleźć odpowiedni odcień swojego ulubionego koloru. I pamiętaj: "delikatny" wygląd powinien odpowiadać kamieniowi pastelowemu, jakby rozcieńczonemu. Natomiast jasnym dziewczynom bardziej pasują soczyste, nasycone kolory.
 3. Jakość wykonania. Zamek angielski powinien być łatwy do otwierania i zamykania. Nadmierna siła nie jest najlepszym pomysłem, dlatego przy zakupie należy dokładnie sprawdzić niezawodność mechanizmu. Nie zaszkodzi zwrócić uwagę na jakość mocowania kamieni i brak pęknięć, otarć i innych nieprzyjemnych rzeczy.

 

Przy wyborze kolczyków prawie zawsze usłyszysz radę, by wziąć pod uwagę kształt swojej twarzy. I to jest absolutnie słuszne. Jak przy każdym wyborze biżuterii, naszym zadaniem jest wizualne "stworzenie" pięknego owalu: "wydłużenie" tego, co szerokie i poszerzenie tego, co wąskie. Ale rzecz w tym, że angielskie kolczyki z zamkiem pasują absolutnie każdemu. Ich klasyczny kształt i stosunkowo niewielki rozmiar mają magiczną zdolność "harmonizowania" z każdą twarzą. I to jest coś, co warto wykorzystać!

Alternatywa dla

Dziewczęta z cienkimi lub zbyt grubymi płatkami uszu powinny nosić kolczyki angielskie. Ze względu na to, że odległość między płatkiem a szeklą kolczyka nie jest regulowana, dziewczyny o "niestandardowym" rozmiarze mogą czuć się niekomfortowo. W tym przypadku projektanci radzą wybrać kolczyki z innymi zapięciami - stare dobre zapięcia, kolczyki z zamkiem francuskim lub kongami.

I jeszcze jedna rzecz. Wspomnieliśmy tutaj w szczególności o kolczykach inkrustowanych kamieniami półszlachetnymi. Są one tańsze, bardziej demokratyczne, ciekawsze. Jeśli jednak jesteś fanem szmaragdów, szafirów i rubinów - z pewnością możesz zastąpić te topowe minerały zielonymi, niebieskimi i czerwonymi kamieniami półszlachetnymi.

Nr 4: Bransoletka z litego srebra

Nie tylko złoto, oczywiście: wśród naszych klientów jest wielu prawdziwych fanów srebrnej biżuterii. Lista zawierająca najpopularniejsza biżuteria srebrna Lista najpopularniejszej biżuterii srebrnej zaczyna się od srebrnej bransoletki. Biżuteria ta jest najczęściej spotykana na rękach młodych dziewcząt, ale nie jest obowiązkowa. Taka bransoletka doskonale uzupełni biurową kokardę, ale nie mniej istotna będzie jako dodatek do każdego casualowego wizerunku.

 

Projekt

Srebro - metal demokratyczny. Prawdopodobnie, dlatego na pierwszy rzut oka wydaje się, że taka biżuteria najlepiej nadaje się dla młodych pań. Ale nawet dorosła pani, która ceni sobie własną wolność i niepowtarzalność, może również wybrać taką biżuterię. Bransoletki srebrne z uwagi na stosunkowo niedrogi koszt często stają się dodatkiem na każdy dzień. Znajduje to odzwierciedlenie w wyglądzie biżuterii. Najczęściej spotykamy się z produktami prostymi, dość zwięzłymi, a przy tym solidnymi i niezawodnymi - zarówno z wyglądu, jak i "w istocie". Świetną podstawową opcją, ulubioną przez wiele osób, jest bransoletka z łańcuszków - element biżuterii, który jest łańcuszkiem z zapięciem. W związku z tym, wygląd biżuterii zależy od wyglądu splotu. Chociaż obecnie istnieje ponad pięćdziesiąt rodzajów warkoczy, dwa standardowe warianty są szczególnie popularne.

 1. Oplot z kotwic. Jak sama nazwa wskazuje, bransoletka ta jest rodzajem liny kotwicznej. A podobieństwo nie ogranicza się tylko do wyglądu. Jest to również bardzo mocny splot - prawie taki sam jak łańcuch kotwiczny. Owalne ogniwa są umieszczone prostopadle do siebie i dzięki tej technologii ich zerwanie jest prawie niemożliwe.
 2. Bismarck. Mistrz trwałości. Splot Bismarck wyróżnia się solidnością, gęstością, wytrzymałością i pięknem. Ogniwa, składające się z wielokierunkowych pierścieni, są trwale połączone ze sobą za pomocą maszynowych lub ręcznych robótek dziewiarskich. Piękne i praktyczne - tak większość jubilerów opisuje bransoletki wykonane w technice Bismarcka.

Bransoletki te są świetnym dodatkiem do każdej kokardy i mogą służyć zarówno solo, jak i jako element wielowarstwowej stylizacji biżuteryjnej.

Jak wybrać

Po podjęciu decyzji o bransoletce, należy zwrócić uwagę na indywidualne parametry i praktyczność w wyborze.

 1. Rozmiar bransoletki. Jest to najważniejszy parametr, który zapewni komfort codziennego noszenia. To dlatego, że zbyt luźna lub odwrotnie, zbyt ciasna bransoletka jest nie tylko brzydka lub niewygodna. Bransoletka, która nie ma odpowiedniego rozmiaru jest najbardziej niepraktyczna, ponieważ w każdej chwili grozi pęknięciem lub inną deformacją. Aby określić właściwy rozmiar bransoletki, projektanci sugerują dodanie półtora centymetra do obwodu nadgarstka.
 2. Szerokość bransolety. Złotą zasadą jest, że szerokość bransoletki zależy od wielkości dłoni. Im większe dłonie i im starsza pani, tym szersza może i powinna być jej bransoletka. Z drugiej strony, nikt nie powstrzymuje Cię przed graniem na kontraście: szczupłe dziewczyny są całkiem do przyjęcia, aby wybrać masywne bransoletki. A w sytuacji przeciwnej idealnie zapisuje wielowarstwowe: niech pełne ramię zdobi nie jeden cienki łańcuch, ale kilka.
 3. Pokrycie rodem. Obecnie biżuteria rodowana (tzn. pokryta cienką warstwą rodu) jest najlepszym wyborem dla długiego i bezproblemowego noszenia. Głównym problemem srebra próby 925 jest jego ciemnienie, które może wywołać wszystko: nawet Twój pot sprawi, że na bransolecie pojawi się nieestetyczna ciemna warstwa. Pokrycie rodem rozwiązuje te problemy i pozostawia srebro jasne i błyszczące przez długi czas. Gdy warstwa rodu ulegnie zużyciu, można ją łatwo odnowić.

 

Kupując jakąkolwiek biżuterię, warto zwrócić uwagę również na jakość jej wykonania. Najsłabszym punktem bransoletki jest zazwyczaj zapięcie. Zaleca się wybór zamka sprężynowego lub karabinka, ponieważ są one najbardziej bezpieczne. I nie bój się sprawdzić wszystkich szczegółów biżuterii przed zakupem.

Alternatywą jest .

Prosta i zwięzła srebrna bransoletka to klasyka, która rzadko potrzebuje dodatków. Na bardziej uroczyste okazje możesz wybrać bransoletkę ozdobioną kamieniami lub syntetycznymi kryształami. Na co dzień jednak nie ma alternatywy dla prostej, srebrnej bransoletki.

Jest jednak jeden trik: jeśli doceniasz nieskazitelny blask srebra, ale chcesz wybrać bardziej trwałą biżuterię, która przetrwa dłużej i nie będzie wymagała wielu zabiegów konserwacyjnych, wiesz co zrobić. Białe złoto to materiał, który zawsze Cię uratuje.

Nr 5: Niewidzialny naszyjnik

Czysta delikatność, skromna zmysłowość, dyskretna wyrazistość. Chodzi o naszyjnik stealth, nowy topowy element biżuterii, który idealnie pasuje zarówno do pracy, jak i na romantyczne wieczory. Jest to jeden z najbardziej minimalistycznych, a jednocześnie najbardziej przyciągających wzrok dodatków, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem naszych pięknych klientek.

 

Projekt

Naszyjnik stealth wydaje się być znany przez wszystkich. Na pierwszy rzut oka nazwa nie do końca pasuje do tej biżuterii, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do postrzegania naszyjnika jako czegoś masywnego, dużego i rzucającego się w oczy. Invisible jest inny: jest to cienka silikonowa linka z małym kamyczkiem. W rzeczywistości jest to naszyjnik, ponieważ to francuskie słowo oznacza element biżuterii z wyraźną częścią centralną. Przezroczystość silikonu stwarza złudzenie, że kamień nie jest nieruchomy i unosi się w powietrzu. Taka biżuteria wygląda zarówno bardzo skromnie, jak i szalenie seksownie. Najważniejsze jest dobranie odpowiedniego rozmiaru nici silikonowej tak, aby centralna część naszyjnika "wpadała" dokładnie w zagłębienie między obojczykami. Generalnie długość silikonowej szpilki do włosów waha się między 35 a 40 cm.

Jak wybrać

Ten element biżuterii pasuje niemal do każdego i w każdej sytuacji. Wyjątek stanowią dwie kategorie kobiet.

 1. Starsze panie. W tym wieku nie chcesz podkreślać niedoskonałości szyi czy dekoltu.
 2. Większe dziewczyny. Im pełniejsza jest dziewczyna, im grubsza i krótsza szyja, tym śmieszniej wygląda ten element biżuterii. I chodzi tu zarówno o długość akcesorium (nie jest wystarczająca dla takich postaci), jak i jego "wagę" (nieważkość hełmu będzie mocno kontrastować z dużymi formami).

Główną trudnością w wyborze jest to, jak będzie wyglądał centralny element naszyjnika - kamień. Klasycznym elementem jest idealnie okrągły wisior o przejrzystej barwie (diament, kryształ Swarovskiego lub fianit) w prawie niewidocznej oprawie - z miniaturowymi marmurkami. Taki element biżuterii wygląda maksymalnie delikatnie, a jednocześnie dobrze komponuje się z każdym strojem czy innym dodatkiem. Ale jak zawsze, możliwe są różne warianty:

 • Zamiast kamienia przezroczystego może być kolorowy;
 • Zamiast kamienia może to być kropla metalu, najczęściej złota;
 • Często występuje wariant z wisiorkiem-perłą;
 • Oprawa może być widoczna, przy ślepej oprawie okalającej kamień;
 • Kształt może nie być okrągły, ale inny, na przykład kropla.

Wśród klientów  najbardziej popularna jest wersja klasyczna: okrągły, przezroczysty wisiorek z minimalną ilością metalu.

 

Producenci przypominają: nici silikonowe muszą być odpowiednio przechowywane. Unikaj skręcania żyłki, aby zapobiec jej zaginaniu. Idealnym rozwiązaniem jest zawieszenie biżuterii i przechowywanie jej w takiej formie.

Alternatywa dla

Moda nie stoi w miejscu i każde rozwiązanie designerskie, szczególnie tak bardzo lubiane przez stylowe dziewczyny, zawsze ma kilka wariantów rozwoju. Tak jest w przypadku niewidzialnego naszyjnika. Pozostawiając nienaruszoną główną zasadę - niepozorna podstawa plus delikatna część centralna - projektanci zaczęli eksperymentować z tą właśnie częścią centralną. Oprócz klasycznego koła, dziś można znaleźć biżuterię z innymi zawieszkami:

 • różne figury geometryczne;
 • litery;
 • zwierzęta, owady, ptaki;
 • Symbole (księżyc, serce, gwiazda).

Wszystkie charakteryzują się miniaturowym rozmiarem, zwięzłym designem i delikatnym wyrafinowaniem.

Każda lista jest zawsze powodem do sprawdzenia: jak mi idzie? Lista czegoś popularnego jest tym bardziej. W czołówce biżuterii wybieranej przez klientów, internetowego supermarketu biżuterii, nadal znajdują się klasyczne dodatki. Trendy w modzie nie mają na nich szczególnego wpływu. To jest elegancja taka, jaka jest, to jest ponadczasowe piękno. Takie akcesoria są w stanie "zrobić" Twój wizerunek, jakby bez specjalnego wysiłku. Są one naprawdę praktyczne i uniwersalne. Być może ten rodzaj piękna, nienachalny i wygodny, jest naszym ideałem, do którego dążymy. A biżuteria jest idealnym pomocnikiem w tym przedsięwzięciu. Pomocników, dzięki którym zawsze osiągamy nasze cele. Dowiedz się więcej na: http://azweb.pl