Jaki typ nakrycia głowy pasuje do stroju?

Bez względu na to, co masz na sobie, kiedy nosisz kapelusz, możesz wyglądać spektakularnie. Kapelusz jest bardzo prostym dodatkiem, który dodaje uroku i przyczynia się do piękna ubioru.

Chodź, jedna fascynująca osoba, może zmienić Twoją osobowość i nadać Twojemu wyglądowi przyjemny wygląd. W międzyczasie, jeśli nie jesteś przyzwyczajona do noszenia kapeluszy, musisz być naprawdę ostrożna w tym, co wybierzesz. Nie możesz po prostu wybrać niczego, co ci się podoba. Musisz być selektywna w swoich wyborach. Cóż, jeśli zamierzasz kupić kapelusz na konkretną okazję lub wydarzenie w JJ's House lub innym miejscu, to powinieneś wybrać to, co jest najbardziej odpowiednie na daną okazję.

Punkt wyjścia

Ważne jest, aby najpierw zacząć od reszty ubrania. Wypracuj, co będziesz nosić, a następnie możesz przetasować akcesoria, aby je skoordynować. Wiele kobiet lubi mieć czapki, torby i buty do dopasowania, ale w dzisiejszych czasach jest to coraz mniej powszechne z tak wieloma możliwościami do zabawy. W rzeczywistości, posiadanie kapelusza "pasującego" do każdej części stroju nie jest wcale konieczne; można łatwo uzyskać kompletny kontrast, efekt mieszania z różnymi odcieniami, a nawet coś zupełnie odmiennego.

Cechy charakterystyczne kapelusza

Upewnij się, że wybierasz cechy kapelusza, aby stworzyć efekt równoważący dla każdej z Twoich wypukłych cech fizycznych. Na przykład, jeśli osoba ma przeciętny wzrost i długi kształt twarzy, nie powinna nosić wysokiego kapelusza (może jednak nosić kapelusz midi top!), ponieważ powinien on tylko jeszcze bardziej wydłużać twarz. Zamiast tego może nosić kapelusz w stylu cover style, rzeczy, które siedzą niżej na czole lub na szerokim ringu; wszystko, co daje złudzenie bardziej okrągłego kształtu.

Chodzi o to, aby spojrzeć w lustro i dowiedzieć się, jaki masz typ twarzy. Kiedy już będziesz wiedział, jakie są dokładnie rysy Twojej twarzy, z łatwością uzyskasz kapelusz, który będzie dobrze pasował. Jeśli masz długą twarz, wówczas fascynujący, spodni kapelusz lub nawet kapelusz z guzikiem noszony z boku może pomóc w zrównoważeniu długości. Jeśli jednak masz dość kwadratową szczękę, powinieneś wybrać większy kapelusz, aby zmiękczyć twarz. Jeśli jesteś naprawdę wysoka, wybierz czapkę o szerokości, zamiast dawać sobie jeszcze większy wzrost. I wreszcie, jeśli masz owalną twarz, to gratulacje, można łatwo nosić prawie wszystko, jeśli chodzi o kształty kapeluszy i to będzie wyglądać świetnie na tobie!

Tak więc, mając to wszystko na uwadze, powinnaś być w stanie zdecydować się na idealny kawałek kapelusza dla Ciebie. Przecież odpowiedni kapelusz ma moc, która wzmocni Twój wygląd i zapewni Ci piękne doznania. Powinieneś go wypróbować na pewno i pokochasz go!