Najnowsze trendy: oryginalne obrączki ślubne

Wyglądające oryginalne obrączki, które składają się z kilku krążków to idealny wybór dla nowoczesnej panny młodej. Wybór obrączek to wbrew pozorom dość trudna decyzja. Na rynku jest wiele różnych modeli, kształtów, rodzajów tej wyjątkowej ślubnej biżuterii. Warto jednak stawiać na nowe trendy.

Obrączki ślubne - złote czy kolorowe?

Tradycja podpowiada, by wybrać złote obrączki, jednak obecnie można się zastanowić nad łączeniami tych różnych rodzajów metali. Można także postawić na platynę, wolfram czy tytan.

Dla niej

Obrączki łączone

Oryginalne obrączki, które składają się z kilku krążków są tak naprawdę propozycją dla nowoczesnej pary. Mogą one mieszać różne metale, mogą się tam pojawiać diamenciki czy cyrkonie. Pierwsza część takiego zestawu może być w formie pierścionka zaręczynowego, druga to obrączka ślubna, a kolejne to prezenty na rocznicę.

Obrączki vintage

Ten trend w bieżącym sezonie jest szczególnie silny. Bogato zdobione, wytworne, eleganckie, inspirowane historyczną królewską biżuterią obrączki stają się popularne.

Obrączki ślubne dwukolorowe

Coraz modniejsze rozwiązanie to obrączki wykonywane ze stopów różnych metali co było popularne przede wszystkim wśród kobiet, które ceniły sobie oryginalność, możliwość indywidualnego projektowania własnej obrączki.

Obrączki ślubne z diamentami

Efektowne, ale również kosztowne będą obrączki w stylu pave albo też micro pave, które mogą być wysadzane kamieniami ułożonymi bardzo blisko siebie co jest w stanie zagwarantować rzeczywiście wyjątkowy efekt. Idealne dla elegantek, które stawiają na styl glamour.

Duży wybór obrączek ślubnych

Kolory złota na obrączki

Dzięki stosowaniu szlachetnych kamieni będzie można dopasować obrączkę do koloru przewodniego albo też będzie można po prostu wybrać nasz ulubiony kolor. To bardzo dobre propozycje dla wszystkich przyszłych panien młodych, które będą szukać czegoś wyjątkowego, efektywnego.

Dla niego

Diamenty dla Pana Młodego

Mimo utartego przekonania, że diamenty są dla kobiet okazuje się, że mężczyźni także je chętnie wybierają i kilka drobnych błyszczących kamieni będzie tak naprawdę dodawać szyku stylowemu mężczyźnie.

Grawer na obrączki

Grawerowanie nie jest niczym nowym, jednak coraz częściej ma to różne formy, pojawiają się wyznania, wiersze, przysięgi. Obrączka powinna być wyjątkowa również od wewnątrz choć coraz częściej pojawiają się także grawery zewnętrzne.

Inspirujące połączenia

Większość panów młodych będzie wybierać jednokolorowe obrączki. Te wielokolorowe zyskują jednak na popularności i co jakiś czas się pojawiają również u Panów.

Obrączki dla aktywnych

Jeśli przyszły Pan młody chętnie uprawia sport bądź też regularnie pojawia się na siłowni warto będzie także pomyśleć o odpowiednim wyborze obrączki. Warto tutaj rezygnować z tradycyjnego srebra czy złota na rzecz takich rozwiązań, które będą przede wszystkim dużo lepsze, wytrzymalsze. Np. można będzie postawić na tytan czy wolfram, jako materiały znacznie bardziej wytrzymałe.