Zawarcie małżeństwa

Zawarcie związku małżeńskiego to moment, który odmienia nasze życie. Od tej chwili będziemy już myśleć o sobie jako nierozerwalnej całości, dlatego chcemy robić wszystko, by ten dzień na stałe był w naszej pamięci i by został w pamięci osób, które na tą uroczystość przybyły. Cel ten można osiągnąć również poprzez wybór pięknej biżuterii, która będzie podkreślać piękno i sprawi, że czuć się będziemy wyjątkowo.

Praktyczne wskazówki przy wyborze biżuterii

Czym kierujemy się wybierając biżuterię? Przede wszystkim liczy się gust. Oczywiście dodatki muszą się nam podobać i pasować do naszej osoby. Jednak musimy wiedzieć, że są również pewne zasady, których będzie trzeba zawsze przestrzegać. Szczególnie, że oferta jest już bardzo bogata i właściwie może nas przyprawić o ból głowy. Niezależnie od tego czy decydujemy się na wzory tradycyjne czy raczej opcje nowoczesne powinniśmy mieć na uwadze fakt, że dodatki będą dopełnieniem stylizacji i na pewno nie mogą dominować nad nimi.

Istotne będzie zachowanie jednego stylu. Elementy biżuterii powinny do siebie pasować najlepiej jeśli wykonane będą z takiego samego materiału. Warto inwestować w komplety. Wtedy będziemy mieli naszyjnik, bransoletkę oraz kolczyki. Jeśli na taki właśnie zakup będziemy się decydować można zaoszczędzić sporo czasu, który jest potrzebny na znalezienie odpowiednich dodatków. Można także minimalizować ryzyko złego ich skompletowania.

Pamiętajmy również o tym, by zachowywać pewien umiar. Jeśli postawi się na zbyt dużą liczbę ozdób efekt może być odwrotny niż ten jaki sobie zamierzyliśmy. Założenie naszyjnika, kolczyków, bransolety nie zawsze jest dobrym pomysłem, szczególnie gdy kreacja sama w sobie jest już błyszcząca.

Jak wybrać biżuterie ślubną

Biżuteria a odcień sukni

Do klasycznej sukni białej, po którą sięgają kobiety z chłodnym typem cery najlepiej będzie dobra podobny kolor dodatków. będzie się sprawdzać biżuteria z białego złota, srebrna, ewentualnie perły, kość słoniowa. Jeśli chcemy rozświetlić stylizację warto będzie sięgnąć po pewne dodatki, które będą zdobione brylantami albo też cyrkoniami.

W kreacji ecru świetnie prezentują się natomiast blondynki z ciepłym typem urody, kobiety ciemnowłose wybrać mogą chłodniejszy, śmietankowy odcień kremu. Sięgając po taką suknię najlepiej zdecydować się na dodatki z żółtego złota. Białe ozdoby w takiej stylizacji nie będą się dobrze prezentować.

Panny młode, które stawiają na kolorowe kreacje albo białe, ale z dodatkiem wyraźnego akcentu kolorowego powinny przede wszystkim zdecydować się na podobny odcień biżuterii. Można tutaj szukać wśród kamieni takich jak szafir czy szmaragd.

Każda kobieta w dniu swojego ślub chce wyglądać wyjątkowo. Ekskluzywne dodatki będą sprawia, że ślubna stylizacja będzie wyjątkowa, jej charakter będzie szczególny, a kobieta będzie mogła dzięki temu poczuć się atrakcyjna.